Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ötlet befesteni...

Szerintetek jó ötlet befesteni a hajam? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

Én egy nagyon visszafogott lány vagyok, öltözködésben, jellemben stb , amolyan tipikus sarokban megbújó , akit nem is lehet észrevenni ...

Mindig ilyen voltam, a családom , a környezetem ezt szokta meg és úgy érzem ezt is várja el ...

De most már kezdem ezt unni. Szeretnék egy picit feltűnőbb lenni.

Azt gondoltam, a hajfestés talán megoldás lenne. Tudom elég vad ötlet, de én pl kék hajat szeretnék ...

A problémám az, hogy még ha anyám nem is , nagyszüleim tuti kitérnének a hitükből ha erre vetemednék.

Nagyon nehéz volna nekik elmagyarázni miért csináltam...

Szerintetek, kockáztassam a velük meglévő jó kapcsolatot, csak azért hogy esetleg egy kicsit feltűnőbb, láthatóbb legyek ?

És még egy kérdés : Sminkelni egyáltalán nem szoktam. Ha úgy döntök hogy befesteném a hajam, akkor az úgy is jól mutatna ha ezután sem festeném ki az arcom ? Ugyan is arra addig nem szeretnék rászokni , míg tényleg rá nem szorulok...



2014. nov. 19. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy átlagos lány vagy, akinek visszafogott stílusa van akkor a kék haj nagyon nem fog neked jól állni. Feltűnőnek feltűnő, mert kb olyan leszel mint aki elrontotta a hajfestést. De rémes lesz mert nem illik hozzád. Én is egy visszahúzódó lány vagyok, de csak belsőleg, külsőre vagány/szexi, volt kék hajam is 1 évig, sminkelek is erősen, ehhez jól nézett ki. De mondjuk reggel mikor a kis pizsimben smink nélkül belenéztem a tükörbe... hát az inkább rémes volt. Szóval a kék haj hasonlóan vagány körítéssel jó csak. Ha változtatni akarsz magadon akkor változtass, de úgy hogy az jól is álljon. Ne nevetséges legyél. És ne azt nézd hogy mások mit várnak el tőled, mert akkor sose leszel önmagad.
2014. nov. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tul nagy váltás lenne elsőre.

Inkabb lépésről lépésre csináld.

Pl. Vagass új frizurát, vagy akar fesd is be a hajad, de ne KEKRE!! Csak pl mas árnyalatúra.

Vegyel új ruhákat, próbálj a viselkedesen változtatni.

2014. nov. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

sztem csak foltokban legyen kék

de fodrász ebben segit

ha nagylány akarsz lenni vágasd rövidebbre

az is dob rajta

vannak sminkesek meg jo fodrászok velük beszéld meg mit szeretnél és adnak tanácsot

ja nagyival ne foglalkozz bele kell törődnije hogy te már nagy lány vagy

nem lehetsz életed végéig kislány kinézetű

ugy öltözik mindenki ahogy saját magának tettszik

gondolom te se mondod a nagyinak hogy mért nem tangát hord

na ugye ne szoljon bele

hajrá sok sikert

2014. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az nem oldaná meg a problémád, ha kékre festetnéd a hajad. pláne, hogy nem is illik hozzád, nem is mered igazából. csak nevetséges lennél vele.


elsősorban a belsődön kéne változtatni, nem a külsődön. legyél nyitottabb, beszédesebb, ne bújj meg a sarokban és akkor észrevesznek.

2014. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 delno válasza:
Ha nagyon szeretnéd a kéket akkor ombrésan csináltatsd meg, az nagyon jól mutathat, de az egèszet semmiképpen sem.
2014. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nagyon szeretnél valami kékes árnyalatot a hajadba,kékesfekete festék.. :) Az is vagány!
2014. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!