Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért most kezdett el közeledn...

Miért most kezdett el közeledni felém, beszélgetni velem a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve dolgozunk egy helyen és eddig elég távolságtartó volt velem.

Nem sokat beszéltünk.

Hasonló korúak vagyunk, én férfi.

Amióta elkezdett randizgatni valakivel, azóta valahogy olyan mintha kicsit keresné a társaságom, beszélgetést kezdeményez, segít dolgokban, stb.



febr. 26. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Most ismert meg.

Vagy amíg nem randizott, addig úgy érezte, hogy félreérhető lenne.

Vagy a randizástól lazább, bátrabb lett.

bármi lehet

febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Magamból kiindulva, én mindig bátrabban közeledek/beszélgetek olyan férfi munkatársaimmal, akiknek párjuk/feleségük van, pont azért amit az első válaszoló is írt. Ha egy szingli férfihez vagy kedves, rögtön az lesz, hogy biztos ismerkedni akarsz, abból meg csak a bonyodalom van. Sokkal magabiztosabban vagyok, ha tudom, hogy a másik nem keres párt.
febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem borzasztóan ellenszenves volt az egyik kolléganőm kb. három hónappal ezelőttig, amikor is elmesélt egy sztorit kb. négyünknek, akik együtt ebédeltünk, amiből megláttam az emberi oldalát, és azóta átcsapott az ellenszenvem egy végtelen szimpátiába, és próbálok nyitni felé.

Lehet, hogy nálatok is ilyesmi történt, lehet, hogy az van, amit írtak, hogy eddig is szívesen barátkozott volna, de nem akar többet barátságtól, és félt, hogy félreértenéd.

febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy a csávója ismer téged valahonnan és mondta neki finoman, hogy te jó fej vagy, nincs veled gond, stb., ő meg ebből adódóan kezdett egy normális közeget kialakítani veled.

De ez csak szerintem...

febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!