Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak,hogy ne legyek...

Mit csináljak,hogy ne legyek negatív és ne azt lássam folyton,hogy úgyis a végén egyedül maradok,míg más férjhez megy meg boldog családi életet él?

Figyelt kérdés

Van párom, akivel boldog vagyok ,még csak kb fél éve vagyunk együtt de ő is abszolút komolyan gondolja (tettekből,viselkedésből is lejön) szóval alap esetben nem kilátástalan a helyzet.

Viszont egyszerűen képtelen vagyok elhinni,hogy pont en kellek neki, vagy mondjuk majd velem akarja az életét leélni esetleg. Nem tudom ilyen szintű önbizalom hiánnyal mit lehetne kezdeni. Szerintem most az is benne van,hogy ő abszolút az az ember akire mindig is vágytam,és még rosszabb lenne elveszíteni.

Jah,én vagyok a nő, de gondolom ez lejött a kérdésből. 😅



febr. 26. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hallgass neked tetsző zenét állandóan,fuss,olvass önfejlesztő könyveket,olyannal beszélgess/töltsd időt a legtöbbet,pozitív beállitottságú .
febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Abban reménykedem,hogy rátesz egy lapáttal ez a szürke, téli idő (aminek szerencsére kezd vége lenni).

Sportolni igyekszem,bár így télen nehezebb volt rávenni magam bevallom🙂

febr. 26. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgass Szabó Péter motiváció tréner-szövegeket.
febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!