Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki egyedül tölti a hétvégét,...

Aki egyedül tölti a hétvégét, hogyan foglalja le magát?

Figyelt kérdés
febr. 24. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzök, angolozok, mosok, sétálok, olvasok és filmet nézek.
febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint az 1-es az angolozást leszámítva :)
febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

2

Miért nem angolozol? :D

febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Már jólbeszéled a nyelvet, nem érdekel, vagy németes vagy. Ilyesmiket tudok elképzelni.
febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedem társker. Hogy ne egyedul töltsem. Mert csak ma tudok ma szabad lenni.

De ez mellett kész halászlé körözés hallal, vásárlás, shopping, rokonlatogatas korházban, osztalytarsak háziparti, és ejszakára egyelore 4 pasi van akivel mehetnék kikapcsolni szórakozni valakivel valahova a netről, tehát még szűrés alatt vannak mert lehet az életben vállalhatatlanok

Még elozetes videocset egyeztetések mennek csak. Aztán a randirol az egyeztetések.

Plusz wellnesshajmosas haztartás.


De legszivesebben felkötném magam annyira sz.r az életem igy. Allandoan munka kimerulés hétvégén is általában vagy tanulás szoc.kapcsolatok nulla. Barátom sincs. Szerelem se. Semmi. Élni se akarok.

febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
#2: Hát...mert semmi okom sincs rá. Nem beszélek semmilyen nyelvet, nincs rá szükségem. Nem mondom, hogy nem volna jó érteni angolul, de hasznát nemigen venném, sok minden jobban érdekel, sajnálom rá az időt.
febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
#6: Na szóval a 3-asnak írtam.
febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Filmezek, olvasok, videó játékozok, össze írom a tavaszi céljaimat, este pedig házi mozi, ma egy jó kis horrort nézek.

Imádok egyedül lenni.

febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig főztem és most pedig pihenni fogok!
febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondoltam elmenni a kozeli varosba a Pepcoba meg a Lidl- be.De mivel kellemes az ido lehet inkabb setalok es elmegyek valamelyik helyi boltba.Ma nincs kedvem sok emberhez ha most nem lehet minoseges tarsasag akkor nyuzsgeshez,felszinesseghez nincs kedvem Lehet sutok pogacsat vagy palacsintat.Estefele setalok megint kicsit.Utana tv,olvasas,kis online jatek.
febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!