Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kollegám programozni...

Ha egy kollegám programozni akarna velem, ez miatt szóltam neki hogy akkor nem ártana neki vmi barbershop?

Figyelt kérdés

Ő az egyetlen kollega aki relatíve fiatalabb pasi (nem ősz, nem dagadt, vagy nem tönkrement ember, nem 40-50 es férfi, hanem akivel lehetne menni valahova, a többi nő családanya)és szóval lehetne vele programozni is.

Csak gyakran zsíros hajú, kopasz folt van a feje tetején, a szakálla kb mint vmi csövesnek, ápolatlan rendezetlen, néha ételmaradékos.


Mivel jó lenne vele programozni jeleztem neki hogy mehetünk csak előbb majd összeszedem magam, le vagyok épp robbanva, bőrtáplálás, egy kis smink, hajam is vágatom majd, nemhogy ő is elmenne vmi barbershopba olyan jó lehetne csinálni a kinézetét, és nagyon jók vannak a neten is képek akiknek rendbe tették a haját szakállát milyen jol nézne ki vele ő is.


Aztán másnap kérdeztem na kért e időpontot, halad e tervezzem e a hétvégét vele. (Én elkezdtem az arcpakolásokat és keszülgetni)

Hát nem, sőt eszébe se jutott hogy időpontot kérjen neki ez így jó, és visszakérdez, a szakállás simogatva, hogy mert szerintem nem az, nem jó? (Minek kérdezi ezt tőlem? úgy tüntem korabban, mintha szerintem így jó lenne?)

Így csalódottan annyit mondtam hogy nem tűnik ápoltnak, kissé gondozatlan,(valójában gusztustalan ételmaradékos igénytelen undorító szokott lenni, de óvatosan fogalmaztam), es ha nem teszi rendbe meg se lehet vele jelenni, így én nem tudok menni akkor.

Erre azt mondta neki ez így jó.

Mondtam rendben.


Miért nincs annyi az igénytelen pasikban hogy rendbe szedjék magukat?

Hol találhatnék egy olyat akivel elmehetnék ide oda?



febr. 29. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem a magyar az anyanyelved ugye?
febr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció"


Ami még nem is lenne gond, de még unalmas is.

febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem akar megdugni!

Mit nem értesz azon, hogy nem jössz be neki???

febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

IT cégnél dolgozom, és a harmadik sorig értetlenkedve olvastam, hogy miért kéne megborotválkoznia szerencsétlen betanuló informatikusnak... :D

Engedd ezt el, ha már feltételeket szabsz szerencsétlennek a 0. randira, akkor nem egymásnak vagytok teremtve.

febr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem hülye, hogy 7 ezret fizessen egy hajvágásért.
febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
minden pasi igénytelen diszó , ezért jó leszbinek lenni . leszbi klub téged is vár hercegnő
febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Aki ennyire igénytelen, azzal ne akarj megjelenni nyilvánosan.
febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

3 de tetszem neki, nem egyszer hívott már randira is. Én viszont igy(amilyen igénytelen) kollegális/baráti határokat tartok csak vele addig.


7 egy sima fodrász szakállkezelés csodát művelne vele. (Meg azt sem értem miért nem mennek az ilyenek hajbeültetésre pl? Simán kibírná fizetni.)


Meg nem kéne hetente járnia barbershopba.

febr. 29. 11:22
 9/20 anonim ***** válasza:
12%

Az a baj, hogy akinek nem fakad belülről, hogy igényes akar lenni, az csak ideig-óráig játssza el, hogy az. Aztán csúszik vissza.


De ennél tényleg nem találsz jobbat?

febr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha annyira bejönnél neki, akkor mérlegelné, hogy a rosszlányokon 30 ezer egy csaj,vagy 7 ezer a fodrász ugyanazért.

🤪

febr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!