Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges, hogy adott...

Hogyan lehetséges, hogy adott egy autista ember, aki nem tud-ja az ABC-t kívülről és nem tud helyesen írni, viszont komolyan tud programozni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
"tud-ja" direkt van, ebbe kötött bele a rendszer.
2019. febr. 8. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ő így működik, tedd magad túl ezen. Ezt nem neked kell tudnod, hanem neki, meg a szakembereknek, akik foglalkoznak vele.
2019. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog tőled, hogy észreveszed a tulajdonságait, figyelmes vagy vele szemben, szerintem örülni fog, ha megemlíted neki, hogy:"...komolyan tud programozni."
2019. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Náluk az egyes részképességek jobban működik, mint a másik. Ennyi.
2019. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jellegzetes tulajdonságuk, filmek is készültek ebben a témában. Az agyuk máshogy van strukturálva mint a miénk, bizonyos területek fejletlenek, kognitív diszfunkciókat eredményezve, más agyterületeik pedig sokkal aktívabbak az átlagosnál, sokszor "emberfeletti" memóriát, számolási készséget, jelen esetben programozási képességet biztosítva számukra.
2019. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amiben ők jobbak. Unokatesóm autista,sok mindenhez nemért,de fejben olyan egyenleteket számol ki,hogy én csak lesek,mert nekem hozzá számológép+matektanár kell. 😂
2019. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Simán. Ők olyanok, mintha sok-sok kis üvegdarabkából állna az agyuk, némelyek összeillenek, némelyek nem, van amelyik fényesebb a többinél, van amelyik nem. Én pl. aspi vagyok, nem tudom leolvasni az analóg órát, nem ismerem fel a római számokat, gondolkodnom kell hogy melyik a jobb és bal oldal, illetve ha nem szólnak rám, egész nap elfelejtek inni. Viszont van egy sor olyan dolog, amihez nagyon jól értek.
2019. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!