Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életedben történt veled...

Az életedben történt veled olyan eset, amit egy égésnek tartasz? Mi az?

Figyelt kérdés

márc. 4. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szórakozás közben ittasan kérdeztem meg a páromat számonkérve "nagy keményen" hogy mégis mikor akar bemutatni a szüleinek, mit akar tőlem akkor, ha nem, stb.

Erre megfogta a kezem kivezetett a kicsihoz és elvitt hozzájuk, hajnalban felverte az egész házat hogy jöjjenek már ki az anyja meg a 4 felnőtt testvére, mert be akarja mutatni a párját.

Én meg ott voltam így mint vmi éjszakai pillangó alulöltözve sminkelve ittasan..aztán még a bernathegyi kutyájuk is kijött amitöl féltem..


Hát "csodaszép" bemutatás volt.

De köszönhetem magamnak.

márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

*meg 1000 másik égést tudnék írni. Mikor győzködöm pl a férfi nárcisztikus nagypofáju beszólogatós telephelyvezetőt hogy én nem telefonozok nem netezek nem az az életem nem vagyok függő ne terjessze rólam ezt.

Erre másnap 2 szer jött be hozzám és mindkétszer pont a telefonomba voltam bújva..összevissza hebegtem habogtam.


Ha leírnám a maradék 998 égésem tele lenne az oldal.

márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Amikor az unokanővéremet meg akartam veretni a nővéremmel, mert állandóan csesztetett. Ezt azóta is emlegeti, ők 18 évesek voltak, én meg 10.
márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

1

Nem magadnak köszönheted. Nagy sz. arházi volt a párod, hogy így vitt el bemutatni.

márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Behugyoztam az óvodai foglalkozáson..
márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
#1 #4 szerintem meg jófej pali. Ő akarta, hogy bemutassák:)
márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-2. Vagyok.

Ma is bejött hozzám a telephelyvezetö(emlegetett szamár..) és éppen dolgoztam!! Mondtam is neki, hogy dolgozok!(yippi:))

Erre ö:"ma nagyon hitelesen adod elő;)

márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

6

Igen csak ha a pasi családja nem vette a viccet akkor egy életre elintézhette a kapcsolatot velük. Ami itt jófejség az egy anyósnál éjszaka nem biztos. Szerencse ha nem bélyegezték meg ezért.

márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen hozom magam kínos szitukba, de most ez jutott először eszembe:

még gimis voltam, amikor egyik alkalommal hamarabb ért véget a 6. óra, dolgozatírás miatt, és páran átmentünk ebédelni, hogy ne órák után essünk be az ebédlőbe.

Csakhogy a táskámban, a saját termünkben, maradt az ebédjegy, így a sorban gyorsan megkérdeztem a konyhás nénit, hogy nem gond-e, hogy most nincs nálam, de később hozom. Hülyén tettem fel a kérdést, ő meg csak rávágott egy "nem"-et, mire én zavarba jöttem, és egy szó nélkül visszasétáltam a termünkhöz. Nap végén visszamentem, immáron jeggyel, és szegény konyhás nő meg csak nevetett, hogy amúgy úgy gondolta, hogy "nem gond, ehetek nyugodtan", én meg totál félreértettem. Ott égett megint a fejem :D

márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyetemi tanarno vagyok. Egyik oram elott ramjott a hasmenes, kimentem a tanari wc-jebe. Miutan megkonyebbultem jottem kifele es ossze futottam egyik tanar kollegammal aki pont bement a wcbe. Hat mondanom sem kell hogy milyen illat fogadta. Azota is tartok tole milyen gaz lesz majd vele osszefutni.
márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!