Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori eset ha...

Mennyire gyakori eset ha valaki utálja az embereket ?

Figyelt kérdés
Mert én évek óta. Velem a baj?
febr. 5. 06:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Persze. Mert a masik tizmillio hibas?
febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam. Csak kérdezem hogy orvosi segítség kell vagy nyugodjak meg mert mindenki utal kb mindenkit?
febr. 5. 06:43
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Segítség kell.

Aki rendben van önmagával az nem utál minden embert.

febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Magyarok vagyunk, ez lassan alap már mifelénk.
febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha nincs oka az utálatodnak és tényleg mindenkit utálsz, akkor az nem egy normális állapot. Szóval igen, jó lenne, ha fel keresnél egy szakembert.
febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én sejtem hogy az önbizalomhiány okozza. Sajnos egész felnőtt koromban az elhízással szenvedek. Ez miatt rengeteg sérelem ért. És csajozni se tudtam/tudok ez miatt. Ezért ha meglátok egy boldog fiatal párt (általában nagyon vékony 60-70 kg-os férfi taggal) rögtön a gyűlölet amit érzek.
febr. 5. 07:02
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Az elhízás általában lelki eredetű, ha nem valami más oka van. Ez egy függőség. Terápiára kellene járnod, csak az pénzbe kerül. De vannak róla ingyenes anyagok is, amiket elérhetsz.
febr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Én nem vagyok kövér, mégis utálom az embereket. Kivéve a párom meg a családom. Szerintem normális, miért is kellene szeretni az idegeneket? Főleg, hogy a többség ostoba, idegesítő, szr ember. Mindenki csak a sajátjait szereti és ez így van rendjén.


A kutyákat viszont szeretem! Mindet! Az idegen kutyákat is szeretem haha

febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jah igen azt kihagytam. Az állatkínzókat kb kínhalálra ítélném! És fantazialok olyanokról hogy megkapják a büntetést. Aki egy állatot bánt az egy féreg.
febr. 5. 08:03
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
#9 Teljesen egyetértek!!!
febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!