Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Este elalvás előtt átszoktad...

Este elalvás előtt átszoktad gondolni, hogy alakulhatott volna másképp ez a nap?

Figyelt kérdés
márc. 4. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egész életem szoktam átgondolni, nem egy napom.

A millio meg egy kudarcomat állásokban próbalkozva, kapcsolatokban prbálkozva, de óvodátol kezdve a homokvárépítési kudarcoktól kezdve, végigpörgetve évtizedeket is.


Aztán erőltetem magamra azt hogy na most lássuk azokat a pontokat amik sikerültek, vagy amikre büszke vagyok, vagy legalább pillanatokat keressek amikor legalább 1 pillanatokig boldog voltam. Na es itt szoktam elaludni és nincs meg soha egy lista. Üres marad a "lap".

márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes napom erről szól..
márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor felhúzom magam, és nem tudok elaludni. Az aznapi szép történéseket szoktam max átismételni. :)
márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha magamban is beszélek és jól leszidom magam, hogy hogy lehettem ekkora hülye.. 😡😡
márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a múlton agyalok, hogy miket rontottam el és ezeken órákig képes vagyok kattogni... A másik meg, a szép emlékek, amikből kimaradtam...

Egyesek egy komplett könyvet tudnának írni gyerekkori élményeikről, kalandjaikról, nekem jó, ha egy fejezetnyi összegyűlne belőle..

Persze voltak jó gyerekkori emlékeim, most is sokszor villannak be képek, de ezek csak ideiglenes, momentumnyi, pillanatszerűek voltak, nem tartósak. Ez van..

márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azon szoktam, hogy a következő nap mi legyen. Ha az aznapi események lényegesek a jövő szempontjából, akkor ja, azok is eszembe jutnak, de ennyi.
márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ha ilyeneken agyalok, soha nem alszok el.

Lightos dolgokra gondolok, pl foci meccs eredményekre, vagy hogy hány énem lehet párhuzamos világokban, szóval efféle baromságokra.

márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én aranyos lányokra szoktam gondolni.
márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én át szoktam gondolni, meg az egész életemet is néha. Vannak kis apróságok, amiket nagyon kellemetlennek érzek, pedig tényleg semmiségek, és ezeken képes vagyok évekig kattogni. Nekem ez egyébként segít jobb emberré válnom, és azt hiszem képes vagyok kezelni, tehát le tudom szarni azt is hibáztam. Ami történt megtörtént ugye.
márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!