Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nehezen alszom el,...

Nagyon nehezen alszom el, teljesen mindegy milyen fáradt vagyok. Gyorsabb alváshoz tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Kocogj.
2022. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
fizikálisan fáraszd le magad és igyál egy pohár bort, hallgass hozzá unalmas szöveget, mondjuk egyházi beszédet vagy politikai vitát
2022. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bevált, hogy kényelmesen elhelyezkedem és hunyt szemmel rákoncentrálok sorban, a fejemtől lefelé haladva minden izmom elernyesztésére. Kezdem a homlokommal, a szem, arcizmaimmal, nyak, váll, stb. izmaimmal folytatva, s közben nem engedem magam másra gondolni. Általában nem jutok végig, sőt félig sem a testem izmainak lazításával, közben elalszom.
2022. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyen semmi fény vagy bármilyen zavaró tényező a szobadban

Ne igyál előtte koffeines italokat, Ne lefekvés előtt vacsorázz közvetlen

2022. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
ne gépezz/telozz
2022. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Többiek jókat írtak, én még azt tudom javasolni, hogy lassú tempóban számolj vissza 500tól magadban, vagy gondolj olyanra, ami megnyugtat téged, pl hullámzó tenger vagy ilyesmi. Nekem ezek is szokták működni.
2022. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Alvas elott nem szabad tv-t nezni vagy telefonozni.

A kek feny miatt.


Sportolj delutan, tutira le fogja farasztani

2022. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elalvás előtt ne netezzél, vagy legalább a szemkímélő módot kapcsold be, hogy kiszűrje a kék fényt. Ezen kívül jól ki kell szellőztetni, és hát mást nem tudok én sem. Szerintem ez ilyen életkorral is járó dolog, én kb. 30 éves koromig voltam nagyon jó alvó, utána pedig 50 éves koromtól, a közte levő 20 évben pocsék alvó voltam, elalvási és átalvási gondjaim voltak végig, nem tudom, hogy bírtam.

N/55

2022. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Ne feküdj le, csak ha már nagyon fáradt vagy és akkor nyugi. semmi akció.
2022. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. okt. 18. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!