Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi célt szolgálhat, következet...

Mi célt szolgálhat, következetesen, mondjuk mindig egy hét után válaszolni egy üzenetre?

Figyelt kérdés
Az világos, hogy nem a rajongás jele. De akkor nem lenne egyszerűbb simán nem válaszolni? Vagy meg se nyitni az üzenetet?

márc. 4. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Én is hetente, lépek fel facera, ergo akkor válaszolok az üzikre.

Nem fogok folyton azon lógni, és chatelni.

márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Feszegeti a határokat, provokál, tesztel téged.
márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ér rá, akkor van kedve. Mi ezzel a gond? Talán valami sürgős dologról van szó? Ha nem, akkor mi a gond?


Te következetesen írsz neki így, tehát partner vagy ebben.

márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Inkább a kérdező feszegeti a határokat. Örüljön, hogy egyáltalán válaszol. Minek írogat olyannak, akit nem érdekel?
márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mit tesztel? Hogy szólok e?
márc. 4. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Persze hogy a négyből csak az egyikre reagálsz, amelyik totál mást mond, és le van pontozva

Innentől kezdve igazából felesleges is lenne érdemben válaszolni, úgyis csak a rosszat hallod meg

márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki lòg a neten egèsz nap. Nekem simàn van, hogy pèldàul facebook-on csak napok mùlva làtom, ha írt valaki.
márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Őt ismerem és egy másodpercre nem teszi le a telót a kezéből. De most hamarabb írt.
márc. 4. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem nyitja meg az üzenetet, hogy biztosan ne felejtsen el rá válaszolni, és "nem válaszolni" meg nem szeretne, mert vagy annyira fontos neki, hogy fent tartsa a beszélgetést. Bár az sem kizárt, hogy csak udvariasságból írogat - de ezt látatlanban nehéz megmondani.


Nekem sem szokásom azonnal visszaírni általában, mert akikkel csak a netes kommunikáció él már, azokkal eléggé sok és hosszú üzeneteket vagyunk képesek felhalmozni egymásnak 1-1 visszaírás során. Azokra meg, hiába érdekel, nem mindig van kapacitásom, energiám reagálni. Valamint, én sem vagyok túl aktív ilyen felületeken.

márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!