Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kérdések alatt írtok...

Milyen kérdések alatt írtok troll válaszokat?

Figyelt kérdés

márc. 5. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Troll
márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Troll és kamu kérdések alá.
márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Olyan kérdések alá, ahol életképtelen szintet üt meg a kérdező hülyesége, és még az arca is nagy. Meg olyanok alá, amik egy szimpla google kereséssel kideríthetők az első válasz alapján.
márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

#4

Szinte minden kérdés ilyen.

márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

5 évet melóztam egyik politikai frakciónak aki azért tartott fenn troll csapatot hogy az összes online felületen a másik felet rossz képben tüntessük fel.

Ezt megelőzte egy 2 hónapos kurzus amit egy Usa-ból idejött kommunikációs szakértő tartott nekünk mert ott ennek nagyobb kultúrája van.

Szóval ismerem a szakma minden szépségét.

márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Sehol nem írok troll választ, iszonyatosan káros dolognak tartom a trollkodást. Unatkozó hülyegyerekek értelmetlen szórakozása. Vagy mint az előző is írta: gerinctelen férgek munkaeszköze.
márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

8, ezt biztos nekem akartad címezni?... Honnan jött ebből a rasszizmus meg a "kövérnős vicc"?...

Egyébként szerintem egyáltalán nem minden kérdés hülye kérdés, de például tegnap valaki az állatok kategóriában megkérdezte, hogy valami élősködő van-e a macskája hasán, erre lefotózta a macska mellbimbóját, és még el is küldte melegebb éghajlatra azokat, akik erre rávilágítottak, mondván, ez hülyeség... Most ilyenre mit lehet normálisan válaszolni? Pláne azután, hogy megkapta a helyes választ, csak épp nem hitte el.

4-es voltam

márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Régebben az alapítványi iskolás kérdező kérdéseit trollkodtam szét. Szerencsére ő már eltűnt.


Mabmár csak szórakozásból vagyok fent a gyakorin és nem trollkodom.

márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Troll és kamu kérdések alá, bár azok közt is válogatok.
márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
75%
Kritikán aluli kérdésekre.
márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!