Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ő hozta létra...

Szerintetek ő hozta létra magának az álhaverját?

Figyelt kérdés

A Port.hu oldalon történt a Barátok közt sorozatnál a dolog.

Nem olyan régen kommentáltam én is néhányszor oda.


Volt ott egy felhasználó "Kuttyánszki" névvel.

Ahányszor másnak más volt a véleménye mint neki, elkezdett pattogni. Pedig amúgy senki sem vele foglalkozott.


Aztán egyszer csak megjelent egy másik felhasználó

(rém kreatív)"Ciccánszki" névvel. Ők nagyjából egyetértettek a dolgokban, mindig az ellenkezőjét írták annak amit én.


Aztán ez a Ciccánszki eltűnt a kommentekkel együtt, majd azóta a Kuttyánszkiból "Kuttyánszkikutya" lett, és azóta is pörög ezerrel.

Egyébként az én kommentjeimet sem látni már, mert azóta töröltem magam.


A kérdés az lenne, szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy ugyanaz a felhasználó volt a kutya meg a cica? Ez így elég furcsa.

Néha visszajárok nézelődni, és csak röhögök ezen a valakin :D



márc. 6. 07:47
 1/7 A kérdező kommentje:
létre nem látra
márc. 6. 07:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Létre nem létra.Harmadszorra már csak sikerül.
márc. 6. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ki nem sz@rja le...
márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Lehetséges. Sok az unatkozó marha. De azt sem értem mit lehet ilyen gagyi filmekhez írkálni..
márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem er annyit ez az egesz, hogy vegiggondoljam. De te se inkabb.
márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szinte 100%. Hasonló név, az egyik eltűnik aztán pont akkor megjelenik a másik, hasonló gondolkodással... Több mint gyanús. Szinte teljesen biztos, hogy ugyanaz.

# létra # látra # létre

😂

márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Országlakó ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy az a cicánszki csak ötletet kapott a névhez.Belenézegettem én is de nem láttam pattogást, senkibe nem állt bele az a kutyánszki. Meg látom, meg is írta, hogy mi van, valami bénázás vagy mi miatt , gondolom másik fiókkal lépett be. Amúgy látom van elég béna szöveg, az az oldal már nem is port.hu inkább csevegő lett , egy kibeszélő.
márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!