Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy utálom a...

Miért van az hogy utálom a semmittevést, de mégis nehezemre esik bármit is csinálni?

Figyelt kérdés
márc. 8. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyfajta depresszió lehet.
márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én meg például a semmit evést nem szeretem.
márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a semmittevést nem feltétlenül irigylem, de azt, hogy ölükbe hullik minden, amiért én kidolgozom magam és mégsem kapok meg, az dühít.

Pl szinte mindegyik tud venni lakást vagy szép tágas, modern albérletet tud bérelni. Én meg dolgozok 40 órákat és mégis csak egy minigarzont tudok bérelni, ami a fizetésem nagyobb részét el is viszi. Az utazásokról nem is beszélve, hiszen a legtöbb influencer állandóan egzotikus helyekre utazik, étteremben eszik stb, nekem meg lassan Szentendrére is luxus kiruccanni Bp-ről. Igazságtalan az élet.

márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Motiválatlan vagy
márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg csak kötelezően ellátandó feladataid lennének, önállóan ellátandó-, vagy hobbid nincs, amit valóban élveznél is.
márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz megállapítani a helyzet okát..

Simán lehet punnyadtság, vagy tavaszi fáradtság, kedvetlenség, vagy akár depresszió, de lehet motiválatlanság, céltalanság, célok vagy megfelelő napirend hiánya.

márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!