Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Napi egy liter sörrel nincs...

Napi egy liter sörrel nincs gond ugye?

Figyelt kérdés
Mármint nem jelent alkohol függést, vagy ilyesmi.

márc. 8. 16:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%
Alkoholtól függetlenül napi egy liter sörtől zsírdisznóvá hízol. Ez önmagában rizikó tényező egy rakás betegséghez, és korai halálhoz vezet. Az esztétikai problémáról nem is beszélve, meg hogy kiközösíthetnek mindenhonnan a gusztustalan megjelenésed miatt.
márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok hízékony.
márc. 8. 16:50
 13/28 anonim ***** válasza:
26%
Te már valószínűleg most is alkoholista vagy. Ha ez nem zavar téged, akkor végül is nem gond.
márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy tompulni fog egyre jobban a hatás.
márc. 8. 17:04
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Csak óvatosan evvel nem vagyok hízékony,volt munkatársam egy ültő helyébe egy láda sört is meg ivót szó szerint,ez volt 15-évvel ezelőtt,mostanság rá se ismerni 80-kg plusz alattomos a sör.
márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

14


Ja, hát attól jogosan félsz.

márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én csak próbálom magam elhelyezni a "skálán". Megtalálni a helyem, vagy mi.
márc. 8. 17:09
 18/28 Darius- ***** válasza:
73%
11. Aki sportol vagy nem hajlamos a hizásra az ettől nem fog kövér lenni. Tudod mi vezet korai halálhoz ezen kívül? Sok minden. Kovid vakcina, cigi, idegeskedés, sport hiánya, egyes ételek, sugárzás, cukor, zsír stb. Ennyi sör nem árt, de én fél litert tanácsolok. Az nem számít minek nevezik ezt ezek a nyugati altudosok. Egy pohár pálinka naponta gyógyszer.
márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszi!
márc. 8. 17:15
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy no drink hetet meg hónapot csapj közé, abból látod, hogy alkoholizmus-e, aztán majd eldöntöd, hogy mennyire nemes életcél folytatni.
márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!