Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a tervetek a mai péntek...

Mi a tervetek a mai péntek estére?

Figyelt kérdés

márc. 8. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy randim lesz. Vagyis legalább az, hogy le lesz beszélve. Hát nem lett, így nemsoká alszom inkább, mert a legszívesebben csak elfelejteném a mai napot.
márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom legózik, én a telefonomat nyomkodom és várjuk a megrendelt kínai kaját.
márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írom a szakdolgozatomat 1 pohár bor társaságában. De sajnos nem sokat haladtam, ezért kár volt szabad napot kivennem...
márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extrát nem terveztem. Örülök, hogy vége van a hétnek, amúgy is nehéz hetem volt és ma csak még jobban kiábrándultam/megutáltam az embereket.


F

márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötök, olvasok
márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek sétálni, azután megnézek egy filmet. :)
márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb próbáltam játszani gépen de annyira lefárasztott a mai napi munka hogy inkább befeküdtem az ágyba. Amúgy is aludnom kell mert holnap 6:00-kor segítek költözködni egyik volt kollégámnak, fogalmam sincs mennyi cucca van es milyen nehéz bútorok....meglepi lesz :D
márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, majd olvasás, esetleg pár sorozatrészt nézek még, szóval nem túl eseménydús :/
márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!