Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is eljutott 29-30 éves...

Más is eljutott 29-30 éves korára, hogy a péntek estéit szépen otthon, csendben, a TV előtt tölti?

Figyelt kérdés
Régebben, egyetem alatt, meg után is mindig erőltettem magam, hogy találkozzak mindenféle ismerőssel, ismerősi csoportokkal. Most már annyira jó, hogy ezt feladtam, TV-t nézek, pihengetek, főzöcskézek. Tök jó így nem költök pénzt italra, bulikra, szép nyugi van.

jan. 12. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

18 koromra már itt tartottam 😁

Azóta eltelt 18 év és azóta sem vágyok másra

jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Kb. ekkorra értem el azt, hogy már nem kell TV, immáron 14 éve.
jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nekem sokaig nem volt, tavaly ota van. Kabel tv nekem sincs, netflixezek.
jan. 12. 21:56
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Én 32 éves vagyok, megváltoztak a preferenciáim. Lett egy csomó pénzem, inkább gurulok egyet a városban a jó féle kocsimmal, ha kikapcsolódni akarok. Régebben piára, bulira költöttem a pénzt, most nyaralásra. És amúgy teljesen megvagyok egyedül. Néha egy-egy lány is össze jön, azon kívül teljesen egyedül vagyok. Persze ehhez az is kellett, hogy viszonylag sok pénzem legyen, ha keveset keresnék akkor inkább a bulikban keresném továbbra is az örömöt.
jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Szeretem a nyugis péntek tv-zős, estéket.

Amúgy is kibuliztam magam huszonévesen, egyáltalán nem hiányzik.

jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Én már 10 éves koromban is ezt preferáltam. 😁
jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

Mindig bulizok,de sose koltok. Baratokkal se szoktunk koltrni semmit talslkozaskor. Tok nyugisak szamomra a szorakozohelyek stb.


Otthon ulni max 80 evesen fogok … 😂😂

jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor meghivatod magad, vagy mi? Vagy csak elvagy veluk? :)
jan. 12. 22:20
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemen már bőven utáltam a bulikat. Szerettem volna csak otthon punnyadni, nem volt kedvem még kimászni az éjszakába, ezért amikor csak lehetett, kibújtam ezek alól és sok péntek estét tötöttem otthon. :D Nem tudom amúgy pontosan mi volt vele a bajom, mert jól éreztem magam a bulik alatt, de már hajnali 2 körül éreztem, hogy ideje hazamenni, amikor a többiek meg még nagyban buliztak.
jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Igaz én még “csak” 27 lettem pár napja, de én is a tv nézős, tunyulós péntek estéket szeretem bő 2-3 éve. Mondjuk a történethez hozzátartozik, hogy van egy lassan 1 éves fiam, így az elmúlt hónapokban nem igazán volt energiám fektetés után tvt nézni, max szemhéjon keresztül..
jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!