Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ki,hogyan regálná le?

Ezt ki,hogyan regálná le?

Figyelt kérdés
Ha a főnök az arcodba kiabálva mondaná,hogy nem érdekel a véleményed...
márc. 8. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Felpofoznám.. 🙂🙂
márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) én ott hagytam! Kimentem az irodából, mert ha maradok kiosztom!

Nem értem miből gondolja néhány ember,hogy így beszéljenek :/

márc. 8. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő, elsőre amikor elhalkult mondtam neki ebben a hangnemben otthon a családjával erre bekussolt pár másodpercre majd folytatta ezt meg én vettem zokon és úgy vágtam szájon hogy azonnal elvágódott.Csend lett és nem is lett bajom belőle persze azonnal felmondtam.
márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos nem teheti meg az ember amit szíve szerint akarna (#1 válaszoló tökéletesen megfogalmazta) az hogy otthagytad még a legérettebb dolog, amit tehettél, mást nem is lehet nagyon sajnos. Esetleg megemlíteni, hogy értékelnéd, ha nem ilyen hangsúlyban beszélne hozzád.
márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A munkáltatót tudják , hogy mindent megtehetnek, egy viszonylag jobb körülmények közt lévő munkára lesz mindig jelentkező.


Ezt a munkáltatók tudják is.


így nem érdekli őket a dolgozók véleménye, és az sem ha elmegy.


A legtöbb munkahelyen nem tündéri a főnök és a társaság sem.


Szóval a dolgozó dönthet, elviseli vagy elmegy. A legtöbb helyen ez van.

márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkapnám a grabancát,és megmondanám,hogy tudja hol a helye.Melóhelyemen van egy ilyen főnök,próbálkozott hasonlóval,de azért eddig nem ment el,tudja,hogy beverhetem a pofáját,ha akarom.Az asszisztensnőjével megcsinálta már,mert az nem erősebb nála fizikailag,bár becsületesen kiosztotta.Mondtam is neki,hogy jól tette.
márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!