Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illik vasárnap (délután)...

Illik vasárnap (délután) boltba menni?

Figyelt kérdés
Főleg olyanra gondolok, aki hétköznap is megtehetné, hogy bevásárol?

márc. 10. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Hát szerintem hülyeség volt a vasárnapi boltzárat eltörölni, én abban az időszakban elvoltam boltok nélkül is. Szóval szerintem nem kell feltétlenül vasárnap vásárolni.
márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nyitva van a bolt, akkor azért van nyitva, hogy bevásárolhass.
márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked elmentek otthonról? Mi az, hogy illik????
márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illem kérdése. Ha nyitva van a bolt, azért van nyitva, hogy lehessen vásárolni. Az alkalmazottnak akkor is ott kell lenni, ha senki nem megy be, de akkor ha jutalékos rendszer (is) van, még veszít is rajta.
márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne illene? És honnan tudod, ki mikor teheti meg, hogy vásároljon? Ezer dolga lehet bárkinek, amiről nem tudsz.
márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sőt, este is. Éjszaka nem, ha nincs nyitva az üzlet, akkor kétségtelenül illetlen oda bemenni.
márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Illik-e?! Nyitva van a bolt? Ha nyitva van, akkor mész amikor akarsz, mikor elfogy a kenyér vagy bármi, nem akkor amikor illik. Micsoda hülyeség ez? A bolt abból él, hogy te odamész.
márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Ugyanmár!


Hétköznap dél körül már ordított egy fiatal lotyó egy nyugdíjasra, hogy minek most kell nagybevásárolnia, amikor más DOLGOZIK.


Kb nincs alkalmas időpont nagybevásárlásra...


Hétköznap reggel mindenki rohan munkába-suliba, azokkal van tele a bolt akik berohannak 1 energiaitalért meg egy zacskó csipszért, ott óbégatnak a sorban, ha valaki nagybevásárol.


Délben a dolgozó emberek rohannak be valami gyors párszázforintos ebédért, nincs idejük kivárni, hogy Marika néni kifizesse a heti bevásárlását, mert ők DOLGOZNAK és megy az ebédszünetük.


Délután az anyák a kisgyerekeikkel loholnak be a boltba, mindenki forgatja a szemét, hogy többet kell várniuk, mert valaki akkor vásárolna be, mert a gyereknek tanulnia, fürdenie kell, anyának takarítania, főznie, mosbia, ők nem tudnak várni.


Este meg maguk a boltosok kívánnak a pi.csába. van olyan hely, ahol az aurádba mászva sepregetnek zárás előtt fél órával vagy nem tudsz normálisan vásárolni, mert a bolt 75 százaléka fel van mosva, közben van fél óra zárásig, máshol meg a biztonságiőr néz rád csúnyán, hogy odaestél zárás előtt pl 25 perccel.


Tehát elmehet vasárnap helyett hétfőn is bevásárolni az ember, csak a kérdés, hogy éppen ki fog neki beszólni...

márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy illik? Ha nyitva van a bolt, szerintem bemehet bárki. Nem illem kérdése.
márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot nem illik hétköznap sem:zárás előtt fél perccel beesni.
márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!