Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális hogy nekem vasárna...

Az normális hogy nekem vasárnap délután bömbölő zenét kell hallgatnom a szomszédból? Egy autóból szól az udvarukról

Figyelt kérdés
Úgy rájuk hívnám a rendőröket legszívesebben
2023. máj. 7. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Hívd. Gondolom, így, hogy már átmentél, szóltál nekik, leszarták, nincs más opció. 🤷🏼‍♀️
2023. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha most van ilyen elsőnek akkor teljesen normális, néha mindenki csinálhat ilyet mondjuk havi 1x. Ha minden hétvégén akkor hívjad
2023. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Voltam ilyen helyzetben.

Jobbról bömbölt a kemény rock az udvaron a kocsiból, balról a szomszéd sufniműhelyéből a slágerrádió, szemből meg a lakodalmas zene.

Tényleg azt hittem, hogy megbolondulok! De én felhívtam őket - emberi stílusban - és csend lett.

2023. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A rockot én is utálom. Akár rájuk is hívhatod.


De ha más zene szól, akkor hagyjad.

2023. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Bírom ezeket a neten háborgó embereket, akik személyesen meg se mernek szólalni. :D
2023. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
A hangos zaj napi 24 órában nem megengedett, ha figyelmeztetésre nem halkítják le, akkor jogos a rendörök kihívása.
2023. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális, mint ahogy a szomszédod sem az.
2023. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!