Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostantól az egész életem...

Mostantól az egész életem arról fog szólni, hogy megcáfoljam a volt barátnőm állítását?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de a lényeg.

Volt egy barátnőm tavaly, aki szakított velem. Nagyon megviselt a dolog, hosszú időn át lényegében hulla voltam. Aztán történt valami, és elengedtem a csajt az életemből, már nem vágyom rá.

Az utolsó telefonbeszélgetésünk azonban nem megy ki a fejemből. Azt mondta nekem, hogy belőlem már soha nem lesz férfi.

Dühített engem, hogy így lenéz, és rá akarok erre cáfolni.


Szóval nagyon erős személyiség fejlesztésbe kezdtem.

- elkezdtem jobban spórolni a pénzemmel, így ma annyi pénzem van, mint eddig sosem.

- Ősszel folytatom a tanulást. A volt barátnőm ugyanis egyetemista, tehát értelmiségi. Nekem jelenleg alacsony iskolai végzettségem van, de magasabbat akarok.

- a csajokkal szemben már egyáltalán nem vagyok olyan ragaszkodó, mint régen. Már nem akarok egy nőt mindenáron megtartani.

- hatalmas terveim vannak, hogyan vigyem sokkal többre, de az élet kis területein változtatok. Pl. a lakásban nagyobb rendet akarok tartani, hogy ne legyenek szétszórva a cuccaim.


Stb... Szóval az egész életem elkezdett más irányba menni, mert rá akarok cáfolni arra, hogy a volt barátnőm tévedett. Nincs igaza, hogy belőlem már nem lehet férfi.

Mostantól az életem az exem cáfolatáról fog szólni?


márc. 10. 18:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Még valami:

Én sosem fogom keresni az exem. Ezt eldöntöttem.

márc. 10. 18:26
 2/15 anonim válasza:
Magadnak akarj megfelelni és ne neki. Komplett életmódot választasz az exed telefonhívásában elhangzott mondata miatt? ne már
márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Természetesen magamnak akarok megfelelni, de vérig sértett azzal, amit mondott, és be akarom bizonyítani, hogy nincs igaza. Ellenkező esetben jogosan hagyott el.
márc. 10. 18:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyi sztori, tehát még friss. Pár év és emlékezni sem fogsz rá, nemhogy erről szóljon az egész életed... Nekem is sok hülyeséget mondtak az exeim, ami akkor nagyon fájt, ma már csak röhögök ezeken.
márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jót teszel magadnak azzal hogy ezt meg akarod cáfolni. De azért vedd észre ha már jó vagy úgy ahogy vagy, és mindig a saját ízlésed szerint fejlődj. Remélhetőleg hamarosan valaki az ellenkezőjét fogja állítani neked.
márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kinek bizonyítasz, ha nem keresed soha?
márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Magamnak. Magamnak bizonyítom be azt, hogy nincs igaza.

Na meg, nem tudjuk, mit hoz még az élet. Lehet, évek múlva valahol összesodor bennünket az élet. Akkor lássa csak meg, hogy mire vittem. Habár remélem, az én oldalamon akkor egy nála jóval csinosabb és értelmesebb nő lesz.

márc. 10. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Most még fáj, de ez lassan elmúlik. A nők imádnak szavakkal fájdalmat okozni, de súlya csak akkor van ezeknek, ha hagyod.
márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nehéz megmondani, hogy mit érzek.

A fájdalom olyan értelemben már elmúlt, hogy nem sírok utána, már nem bánt, hogy nincs velem. Nyitott vagyok más nőkre is. Inkább csalósás-harag keveréke van bennem.


Ugyanakkor kétségtelen, hogy ennek a drámai eseménynek (szakítás) erősen pozitív hozadéka az, hogy életmód változásra ösztönzött. Így előbbre juthatok az eletben.

márc. 10. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért veszed szent és sérthetetlennek amit mond? Nem is biztos, hogy igaza van. Lehet, csak azért mondta, hogy mélyen megbántson. Lehet, hogy más egyáltalán nem úgy látna téged.
márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!