Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet az ember mentális...

Lehet az ember mentális betegséggel valaha boldog?

Figyelt kérdés
Ocd, szorongás, depresszió. Ezek az idegrendszeri problémám melléktermékei, szívbeteg is vagyok egyébként. 4 éves korom óta beteg vagyok, 18 évesen kérdéses volt hogy megmaradok. Hiába volt meg van jó az életemben, nem vagyok képes boldogságra, járok egyébként pszichiáterhez. Pszichológus sosem tudott segíteni, nincs is az én problémámra pszichológus államilag egyébként. 100mg ssri mellett sem vagyok boldog, szerintem sosem leszek boldog az életben. 15 évesen kezdett ez igazán előjönni. 23f
márc. 12. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy pszichoterápia van TB alapon is, szerintem érdemes lenne utánanézni.
márc. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Olyan értelemben biztos nem, mint egy teljesen ép ember. De...szerintem egy ilyen Feldmár András kaliberű ember helyrerakna.
márc. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. A pszichiáter főorvos mondta hogy nincs ebben a kórházban erre szakosodott terapeuta.
márc. 12. 06:29
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

"1. A pszichiáter főorvos mondta hogy nincs ebben a kórházban erre szakosodott terapeuta."

Értem, szerencsére Magyarországon számos hely van, ahol pszichoterápiát végeznek.

Ha elég az egymondatos "ebben a kórházban erre nincs lehetőség" és nem szeretnéd eröltetni, akkor ennyi.

márc. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem bőven elég lenne ha megállnának a kényszeres gondolataim valamilyen úton és nem a negatív járna a fejemben.
márc. 12. 06:36
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

"Nekem bőven elég lenne ha megállnának a kényszeres gondolataim valamilyen úton és nem a negatív járna a fejemben."

Pszichoterápia ebben tudna segíteni.

márc. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A betegsége mindenben akadályozza nem érheti el a celjait. Szoval nem.
márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
ember. az SSRI-k kivul a dokanyod nem ismer mas gyogyszert?
márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos nem maradéktalanul.. De ha szedi a gyógyszereket és jár terápiába, akkor lehet egy normális mederben tartani.
márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy

Gyerekkorom óta szenvedek én is

31 vagyok most már nem lesztek itt sokáig

márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!