Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért vannak tele...

Az emberek miért vannak tele prekoncepciókkal ha mentális betegséggel elő emberekről van szó? Miért bélyegzik meg őket és taszítják ki őket a "társadalomból"?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,talán az evolúció miatt van ez. Amúgy szerintem gyávaság arra fogni,hogy jaj mert mentális bajom van. Elárulom,hogy sok mentális betegnek vannak barátai,párkapcsolata.
2019. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom te még nem lettél kirekesztve azért mert pszihiáterhez jársz és gyógyszereket kell szedned. Amikor ez kitudódott az emberek elkezdtek kerülni.
2019. máj. 13. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Valaki lelépett,valaki a barátom maradt. Szóval barátaim vannak,és nekem nem kell sok. Csak a párkapcsolat az ami nehézkes.
2019. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nincs bennük empátia...uyganilyenek akkor is ha valaki munkanélkül van, nem jönnek össze a dolgai,nincs párkapcsolata vagy folyamatos kudarc és veszteségek érik...lekezelően, lenézően viselkednek
2019. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert féltik saját magukat.

Mentális betegség nem csak az adott embert érinti, plusz ha ilyen szakadasok vannak az emberben, akkor nem biztos hogy nincsenek meg ott feltáratlan bajok is.

Mintha megkerdezned miért érzik feszengve magukat egy gyermekbénulásos ember között a többi ismeretlen.


Mielőtt lehúznal: én is mentális zavarral küszködok. Látom a problémát.

2019. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok a gané ember+empátia hiánya.
2019. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!