Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapadó szomszédokat hogy...

Tapadó szomszédokat hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyon hosszan írni, de a lényeg hogy lassan 2 éve új szomszédaink lettek. Ahogy összeismerkedtünk, utána heti szinten egyre többször jelennek meg nálunk, és mivel a férjem kapható erre, ő is ugyanúgy átmegy hozzájuk. Eleinte még nekem is jó volt, hogy vannak a közelünkben, akikkel szorosabb lehet a viszony, de már kezdek besokallni...


Nem egyszer volt már rá példa, hogy elmentünk pár napra pihenni, épp hogy hazaértünk, már jöttek át hozzánk kíváncsiskodni, csacsogni és még sorolhatnám.

Munka után késő du. hazaérve azt se tudom mibe kezdjek bele, mert otthon is van mit tenni, a gyerekemmel tanulni, stb. A párom természetesen ezekbe nem veszi ki a részét.

Nekem ez a folytonos összejövetel nem hiányzik, a páromnak már többször szóvá tettem, olyankor csak megorrol rám.


A szomszédunk női tagja kisgyerekkel van otthon ráadásul, és sokszor van arra is példa, hogy munkából hazaérve a párommal cseverészik, vagy nálunk tölt 2 órákat hétköznap délutánonként is akár


márc. 12. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Erre csak egy megoldás van. Szólni kell nekik. Tudom, hogy szar mert én is ilyen vagyok, hogy nem szeretnék senkit megsérteni, de néha sajnos muszáj, mert kikészítik az agyadat.
márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Darius- ***** válasza:
85%
Dolgozol közben. Ő pedig mondja a magáét. Én így szoktam, lehet nem a legjobb megoldás.
márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom, hogy még mindig nem álltál a sarkadra és mondtad el, hogy neked ez nem felel meg. Más út nincs, ha megsértődnek így jártak.

Ha nem te kérdezted az elmúlt egy évben, akkor is érvényes a válaszom, le kell őket koptatni, először finoman, ha nem értenek a szép szóból, akkor durván. Neked is szükséged van magánéletre.

márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Na aztán a férjed a végén még a szomszéd asszony ágyában fog csacsogni...
márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezek összejöttek. Azért duzzog a palid, ha reklamálsz.
márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ja! Dugnak a hátad mögött!!!
márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
A párocskád nyugodtan költözzön a szomszédba, ha nem képes alkalmazkodni. Főleg úgy, hogy alapból egy kolonc.
márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy oldottam meg hogy a szomszéd férjét megkérdeztem hogy miért akaszkodik ennyire rá a páromra a neje?

Ennyire fszhiánya van? Kezelgesse már ő vagy vegyen neki vibrátort.

Nah lett belelőle vita rendesen. Neki is akart menni az utcán a páromnak a pasi. Lehet tényleg alakulóban volt valami.

Mindegy, azóta lekoptak.

márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 drasztikus módszer, de van, hogy más nem segít, jól csináltad.
márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ez haláli:DDDDDDD
márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!