Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar nők milyenek átlagban...

A magyar nők milyenek átlagban a többi európai nőhöz képest?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata, milyenek pl. egy román, német, spanyol nőhöz képest alkatban, mentalitásban?

Persze itt is van szép, és nem annyira csinos, de átlagban milyenek?



márc. 13. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Utálom a nőket!
márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

A külföldiek a magyar nőket általában lek-zzák csak.

Az öltözködés is a női nyomulások is. Általában kiröhögik az egészet ami itt megy.

márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Éltem külföldön és ugyanaz "megy" ott,mint itt. Ugyanúgy teljesen különbözőek az emberek,mint itt. Az osztálytársaim között is volt sportoló,punk, stréber, p.csa, művészlélek, jófej,kövér,sovány,barna hajú,szőke hajú meg mindenféle lány, ugyanúgy,mint itthon.
márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én több különböző országban éltem és sosem értettem azt hogy hogy bontják le országokra a viselkedést

Mindenhol vannak gyökerek és jófejek

Külső ugyanez

márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Leggyengebb felhozatal, igaz, ferfiban is.

Csunyan sikerult kevereknep.

márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
7%
Akkor az angolokra mit mondasz? 😂
márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem adottságokban nincs nagy különbség, csak a magyar nők többsége nem nagyon ismeri a nőies öltözködést, csak a feslettet, és nem nagyon van stílusuk.

Belsőleg meg beképzeltebbek és nem annyira intelligensek, tájékozottak, mint a külföldiek, de az en bloc a férfiakra, meg az egész magyar társadalomra is igaz.

márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!