Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartjátok nőiesnek a...

Mennyire tartjátok nőiesnek a rövid hajat? Éreztetek / tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Kb mindig azt olvasom ezen az oldalon, meg olyan visszajelzéseket hallok hogy a rövid haj nem nőies, pedig én nőiesebbnek érzem magam amióta rövid hajam van (kb. lapockáig érőből lett áll alá érő bobcut, természetes szőke enyhén hullámos haj, habár a vágás után kiegyenesedett), ezenkívül valahogy nőiesebbnek kezelnek a környezetemben lévők, pl. finomabban, udvariasabban kommunikálnak velem idegenek, gyakrabban tartják meg nekem férfiak az ajtót (nem igénylem, sokáig nem is értettem ez mire jó, de tudom hogy van ez a szokás.), stb.


Ti tapasztaltatok már hasonlót? Mi lehet ennek a jelenségnek az oka?



márc. 13. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
A szokásos butaság. A rövid haj az a 2 centi. Neked nem rövid hajad van. Nézd meg a nyugdíjasok 90%-át a mamika frizurával. No, az gusztustalan egy fiatal nőn.
márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén szólván jobban szeretem a hosszabb hajat, legalább olyan vállig érőt.


Persze ettől függetlenül állhat jól a nőnek, de ha 2 nő állna velem szemben mindkettőnek aranyos kedves arca van de egyik rövid másik hosszú, a hosszút választanám.

márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

A nők rövid hajviselete annyiban érdekes - nekem, mint férfinak, - hogy sok körülménytől függ a hatásuk!

Fejforma.

Stílus.

Általános ruházkodási szokások.

Összkép.

A legszembetűnőbb hatást azoknál a férfiaknál érheti el egy jól megválasztott, karbantartott frizura, amelyek a hosszú, kecses nyakért, villanó kulcscsontokért vannak oda. Persze megfelelően kell öltözködnie a nőnek ahhoz, - hogy elérje az általa elérni kívánt hatást.

Gyakran egy jól megválasztott szemüvegkeret, ápolt, íves szemöldök, ezekhez illeszkedő fellépés elég ahhoz, hogy lekócoljon egy erre hangolt férfi egy jelzőtábla oszlopot az utcán! :D

márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%
Azt tartom undorítónak, amikor iszonyat elhízott nőknek tüsi frizurájuk van, ráadásul lilára, vagy vörösre festve. Jól kihangsúlyozza a behízott zsíros nyakukat, nagy tokás fejüket.
márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!