Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kegyetlen vagy igazságos vagyok?

Kegyetlen vagy igazságos vagyok?

Figyelt kérdés
Elmondtam valakinek egy titkot és tovabbadta annak ellenére hogy kértem ne tegye. Aztán büszkén kimentettem magam q szituaciobol úgy hogy közöltem vele a többiek előtt hogy hazudtam neki es csak teszteltem őt meg milyen naiv stb. Kitalaltam egy kamu igazságot is, azóta erről beszélek velük. Vagyis eddig igazat mondtam (de ők már úgy tudják hazudtam) és mivel nem értékelték az oszintesegemet valójában most hazudok és most vezetem félre őket.
márc. 13. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Igazságos
Kegyetlen
16 szavazat
1 2
 1/11 Másnapos Sárkány ***** válasza:
75%
Nincs a válaszlehetőségek között az amire gondolok, de ha leírom kitiltanak. Na, az vagy.
márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb lesz ha megkérdezed az óvónénit hogy mi a véleménye erről, mégis csak ő vigyáz rátok napközben
márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy idióta vagy, drágám..
márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Darius- ***** válasza:
29%
Kegyetlen semmiképp, mert megérdemelte. Becsapsz másokat, de ők ne foglalkozzanak a magánéleteddel. Nem kell tudják titkaid, ha nem úgy akarod. Én is cselekedtek hasonlóan nem is egyszer.
márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nézz körül máskor e honlapon, mert volt már ilyen kérdés...
márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekes, jellemtelen es idiota inkabb.
márc. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Ügyes. ;)
márc. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
72%

Kegyetlen voltàl, akàr egy szúnyogcsípés!


Jól megadtad nekik, ami jàrt (xd).

márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Arra nem lennék büszke, hogy hazudozok, csak azért, hogy mentsem magam. Egy normális ember tudomást vesz róla, hogy titkokat nem árul el a továbbiakban senkinek, főleg nem annak az illetőnek. Van, aki véletlenül is elárulja az ilyen titkokat, mert túl sokat fecseg és szórakozott. Én épp ezért nem mondok senkinek semmi olyat, amit nem szeretnék visszahallani. Sőt haragudni se haragudnék rá, bosszút meg végképp nem állnék, az a gyengék fegyvere, ebben az esetben...
márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy az, Rettenet tábornok? Vagy talán Káosz professzor személyesen?
márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!