Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok. Nálatok hogyan...

Fiatalok. Nálatok hogyan működik a társasági hierarchia?

Figyelt kérdés

Pl: Akinek nem iPhone telója van, azt kiközösítek?

Miket szoktatok még nézni a kortársaitokon?

Pl: Milyen cipő/ruha márkák a menők nálatok?

Milyen zenék?



márc. 14. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindig én vagyok a hierarchia legalján.. Pedig én kedves, empatikus ember vagyok.. 😟😕😕
márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Öhm mi az oka?
márc. 14. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:
2# Rossz ízlésük van.
márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Egyébként nem vagyok híve a hierarchiának.. Bánom, hogy nem tudtam beilleszkedni, emiatt magamat ostorozom. Csak barátokat szerettem volna.
márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem ez alapján működik te észlény. Nem azért vagytok ennek a rendszernek az alján mert van vagy nincs ilyen holmitok hanem azért mert ebben méritek az értéket. Egy ember személyisége és értéke nem tárgyak birtoklásában rejlik hanem abban, hogy mit tett le az asztalra, ki ő ki vagy te. Lehet neked legújabb telód, gamer Pc-d ha emberileg egy senki egy nulla vagy. Vedd meg őket ha akarod, vagy lesz rá pénzed, de ne ettől várd a változást!
márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azzt hittem klikkep vannak nálatok fiataloknál, és mindenki betud illeszkedni egy baráti körbe.

Divatosok, ri*bik, pláza cicák, kockák, stb.

márc. 14. 12:35
 7/14 A kérdező kommentje:
*klikkek
márc. 14. 12:36
 8/14 A kérdező kommentje:

Én már rég elmúltam középsulis, ezért érdekel, hogy a mostani generációnál hogyan működik.

Nem kell egyből letámadni.

márc. 14. 12:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Rettenetesen felszínesen és együgyűn látod a világot. Te sem vagy semmivel sem különb mint azok akiket fikázol ilyen jelzőkkel, csupán irigy vagy mert te nem kerültél be. Ahelyett, hogy elvegyülnél a többi sablon selejt között inkább megmutatnád, hogy te különb vagy! Tudom ez nem azonnal fog megmutatkozni, de az, hogy te menci-manci csávó akarsz lenni és ilyen értékekhez meg ilyen világnézethez párosítod a boldogságot hát az enyhén szólva is gáz. Fussál neki még egyszer az ötös válaszomnak és ha nem értetted meg a lényegét akkor írhatok bármit is nem fog rajtad segíteni!
márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt igazán hozzá tehetted volna! Nem is értem, hogy akkor ez miért zavar téged, minden kornak és generációnak megvoltak a maga menőségei, ez most sincs máshogy.
márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!