Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért parasztok az emberek a...

Miért parasztok az emberek a Facebook kommenteknél?

Figyelt kérdés

Képesek névvel, arccal, egész nap trágárkodni egy adott hír alatt, és belekötni másokba.

Ebben mi a jó, hogy égetik magukat?



márc. 16. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Ezek hogy élnek meg? Drogot árulnak? Valóban egésznap kommentelnek. Én ezért is töröltem a facet. Azóta nyugalom van. De az országot is ott hagytam. A magyar gáz. Csaló egy nép!
márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Csak nem értem, pl sport hírek alatt, miért kell pl a másik anyukáját szidni, mert nem Fradi drukker...

De más témában is ez megy.

Ezek az emberek élőben is ilyen megkeseredettek?

márc. 16. 10:03
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Itt parasztok.
márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Szomorúság van a mélyén. Nem kaptak szeretetet. Rossz állapotban vannak mentálisan.
márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Gondolom a magánéletben nincs minden rendben, és csak online tudják kiélni magukat.

Itt Gyakorin is előfordult már, de itt legalább lehet jelenteni őket.

márc. 16. 10:13
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az a rossz hírem, hogy szerintem ezek az emberek a való életben is ilyenek.. Nincs különbség.
márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Facebookon is lehet, csak sajnos az oldalak üzemeltetőinek pont az a célja, hogy ugorjanak az emberek minden szarra. Agresszió legyen. Mert ez generálja a kattintást.

Az egészséges mentalitás, egymás szeretete, meg elfogadni ki mit gondol, nem kötekedni, az nem cél. Milyen is lenne már az. Szörnyü. Brrrrh.

márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ezért szidják egymás szüleit, és még trágárabb kommenteket is bevállalnak.

Szimplán egy hülye foci csapat miatt pl...

márc. 16. 10:34
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Ezt úgy hívják, hogy integrálatlan harag. Nem annak fröcsögnek, akinek kellene, aki valójában elcseszte az életüket, mert ez általában valami tekintélyt parancsoló személy (szülők, főnök, stb.), akinek ugye nem mernek visszaszólni. Így projekciós felületeket keresnek, ahová kihányhatják a mérgüket.

Ezért írom, hogy szomorúság van a mélyén. Nem tudnának arra a kérdésre válaszolni, hogy miben lenne jobb az életük, ha a másik is Fradi drukker lenne. Milyen változást hozna? Elárulom. Semmilyet.

A komment mindig a kommentelőről szól. Az ő nyomorba van mögötte.

márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

Energiahiányos emberek. Lelkileg üresek, nincs lelkük. Akinek nincs energiája, az a másikéból táplálkozik. Gyakoratilag zombik, olyanok, mint az élőhalottak.

Egyébként a gonoszság kiül az ember arcára. Aki olyan ronda, mint akit most rángattak volna ki a kriptából, valószínű a lelke is rohadt, mert a test az a lélek lenyomata.

márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!