Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a facebook...

Miért van az, hogy a facebook kommenteket olvasva, mindenkoről kiderül, hogy ő bizony nem néz tv-t, de amúgy fikázza folyamatosan az adott műsort?

Figyelt kérdés
Most éppen egy Sztárban Sztár Leszek témájú cikk alatt olvasgattam, hogy mindenki ócsárolja a műsort, de sokan kiemelik, hogy amúgy ők akkora ászok, hogy nem néznek TV-t. Meg "belenéztem, kár volt" típusú hozzászólások is vannak, nem is kevés, közben biztos vagyok benne, hogy a következő hétvégén megint nézni fogja :D ez mire jó? Ők jobbnak akarnak ezzel tűnni, hogy ők "nem nézik"? De akkor minek foglalkoznak vele egyáltalán? Én nézem, engem igazából el is szórakoztat, de nem ez a lényeg, hanem, hogy egyszerűen nem értem mire jó ez a viselkedés, hogy "én nem nézem fúj fúj de amúgy a gabi milyen egy s.ggfej, ja de amúgy nekem tv-m sincs".
2022. okt. 3. 07:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*mindenkiről (bocsi, elírtam a kérdésben)
2022. okt. 3. 07:59
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Én tényleg nem nézem...
2022. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sincs tévém már 20 éve. Viszont járok az utcán, látom a reklámokat, óriásplakátokat, és persze van netem. Ki sem lehet kerülni pl. az ilyen Tóth Gabi-féle förtelmeket, ahhoz el kéne költözni egy lakatlan szigetre. Youtube-on is láttam videókat, amiben elemzik, miket művel az a nyomoronc. Szóval ez a nyitja a hatalmas titoknak. Az kéne még, hogy tévében is nézni kelljen...te jó Isten, ilyen büntetést csak gyilkosokra szabnék ki.
2022. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Aki egyet látott, látta az összeset. Azért ilyenek.
2022. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Ahhoz nem kell tévét nézni hogy tudjuk milyen "komoly" szinvonalat képvisel ez a műsor.
2022. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Másik kedvenc kommenttípusom amikor van valami cikk egy sztárról és alatta minden második komment hogy "Ez ki?".
2022. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Én sem nézek TV adást, viszont legalább abban őszinte vagyok, hogy sorozatokat nézek. :D (Netflix, illetve én még régimódi vagyok, és gyűjtöm DVD-n, amit szeretek.)


Tapasztalatom szerint pont azok mondják a legjobban, hogy hát ők ugyan soha, semmit, ők csak intellektuális módon rejtvényt fejtenek meg könyvet olvasnak, akik amúgy fingó-böfögő műsorokat néznek csak, és életükben három sort el sem olvastak még - és persze írni sem tudnak.

Hogy miért? Divatból.

2022. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Én tényleg nem nézem ezeket. Mondjuk nem is szólok hozzá. De ettől még tudom milyenek, mert ki sem lehet kerülni a tolakodó promócióikat, reklámjaikat, "híreiket".

Utoljára a mostani X-faktor első adásába néztem bele tudatosan, 20 percig néztem, és annyi elég volt ahhoz, hogy eldöntsem, egyetlen percet sem pocsékolok erre a hulladék műsorra.

Nem mondom hogy nincs TV-m ( kettő is van), de Tv műsort gyakorlatilag nem nézek rajta, csak filmeket, sorozatokat külső hordozóról. Kivétel az esti híradó (nem a közszolgálati, és az is inkább a páromat érdekli), F1, MotoGp, meg mostanában a Géniusz, és esetleg ha belefutok egy jó koncertbe. Ha napközben itthon dolgozok, akkor háttérzajnak fut a History, vagy más ismeretterjesztő csatorna, ha meg kajálok, akkor arra a 10 - 15 percre a Comedy, vagy valamelyik elborult mesecsatorna.

2022. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is van tévém, több is, de az ilyen típusú műsorokat nem nézem. Az biztos, hogy a neten állandóan ezeket tolják a képünkbe. A fodrásznál is ezeket tárgyalják. Engem nem tud lekötni, idegesít.
2022. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7

Egyetértek.

Én mondjuk ilyen kevert típus vagyok, mert imádok olvasni, viszont engem elszórakoztatnak ezek a típusú tehetségkutatók is.

2022. okt. 3. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!