Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt a gyakorin miért pontot...

Itt a gyakorin miért pontot le mindenki mindenkit?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy bárhová, bármilyen kérdéshez írok valamit, akár saját véleményt, le vagyok pontozva. Vagyis, nem hasznos amit írok. Ezt látom másoknál is.

Azt értem, hogy valakinek nem tetszik a hozzászólás, de a kérdésre válaszolva, azt gondolom hasznos. Az pedig, hogy nem tetszik, egy dolog, szerintem, de a kérdésre érkezett válasz.

Vagy csak én látom ezt így?



márc. 16. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Ne is mondd... Én épp próváltam vígasztalni egy kérdezőt, aki lelki válságban van, próbáltam jófej és kedves lenni vele, erre lepontoznak nullára.. Komoylan mondom, többet nem segítek soha senkinek.. Elegem van!
márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Én az ilyet nem venném komolyan. Az emberek túlságosan a maguk igazát hajtják, és ez ahhoz vezet, hogy mindent személyeskedésnek vesznek.


Szerintem ezt a pontozgatást egyáltalán nem kéne erőltetni.

márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm. Alapból nem szoktam túlságosan komolyan venni, csak... Érdekes, és néha kicsit bosszantó, ahogy első is írta. A másik meg az, hogy ha lehúza nullára mondjuk, vagy 50-re, elveszted a jogosultságod az oldalon.
márc. 16. 22:19
 4/15 Darius- ***** válasza:
57%

Kategória függő. Családi problémák kategória, ezotéria, ezekben annyira rosszak a válaszok, hogy szinte mindig pirosat kell adnom. Akkor érzem magam rosszul, ha látom hogy fel vagyok pontozva ilyen trollok által látogatott kérdésekben.


Állatok kategória, emberek, kulturális, tudomány stb. Általában hasznosak a válaszok, így itt szinte mindig zöldet adok. Én is kaptam segítséget és mások is, ezért megéri feljönni.

márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Sok esetben hasznos választ is lepontoznak azért, mert nem értenek egyet vele.
márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Darius- ***** válasza:
13%
1- De segíts. Nem tudsz mit kezdeni a pontokkal. De legalább a kérdező nem érzi magát rosszul miattad. Nem kell követni rosszban a többséget.
márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6, a lepontozás miatt nem érzem különösen rosszul magam, szerintem ezt félre értetted, vagy én kommunikáltam rosszul. :) A pontok abban számítanak, hogy teljes mértékben hasznalhasd az oldalt. Ha 0%-od van, a reagálásod sem számít, és más se. Ha nem zavarna, nem kérdezném. Én is jártam így, mint az első. Igen is el eszi az ember kedvét.
márc. 16. 23:18
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Az a gond, hogy akit lepontoznak, az megbízhatatlannak számít. amit ír, az nem lesz hasznos.

Ez meg elég baj, ha amúgy jót írna.

márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Múltkor feltették egy kérdést, hogy jóban vagyok-e a szüleimmel.


Csak ennyit írtam: Igen.


Ketten leszavaztak. 🤦🤷🫤


Nagyon sok itt a frusztrált, ingerült, irigy ember, akik csak azért is, dacból, leszavaznak mindenkit, mert nekik rossz az életük (jobbá tételére nem csinálnak semmit), akkor a másiknak se legyen jobb (egyébként pedig irigylik azt, akit leszavaznak).

márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Aki ide direkt néphergelés miatt jön, azaz kötekedni, és kamu kérdést rak ki, vagy olyat ami felháborodást vált ki, azokat jó érzés lepontozni. Nem tudsz mindenkivel azonos nézetet vallani, másoknak meg ez a szórakozás. Hagyd a fenébe ezt. Engedd el.
márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!