Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem gyorsan az idő...

Miért érzem gyorsan az idő múlását?

Figyelt kérdés
Hiszen 24 éves vagyok. Mikor iskolába jártam haverokal voltam oly lassan telt, mióta dolgozom gyorsan telik nagyon. Mikor anno 2016-2017-2018-2019ben haverokkal voltam, osztalytársakkal alig alig telt, mióta azonban dolgozó ember lettem, csak úgy fut, szalad az idő
márc. 17. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert minden napod ugyan olyan.
márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy idősödünk, úgy érezzük egyre gyorsabbnak az idő múlását.
márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél öregebb leszel, annál gyorsabbnak tűnik az idő múlása. Tudom, mert tegnap töltöttem a 70-et.
márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elme játéka..Emellett amikor gyermek vagy, fiatal, azonos idő egységbe több élmény szorul, mint a monoton munkás hétköznapokba. De felnőttként is "lelassíthatod" úgymond az időt. Utazz el valami szép helyre és ott három napon belül csinálj rengeteg féle dolgot. A harmadik nap végén azt fogod mondani: 'Hihetetlen hogy csak három napja vagyok itt!"
márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 nálam ez nem működik, nemrég voltam 2 hetet Mexikóban, minden napra jutottak programok, mégis úgy éreztem, hogy elrepült az idő. “Repül az idő, ha jól mulatsz.”
márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 Attól függ, kicsit félreérthetően fogalmaztam. Utazz el valahová, de ott a helyszínen, országon belul is utazgass minél többet. Mexikóban egy helyen szalltal meg, felteszem, egy szállodában. Természetesen nem mindenkinél válik be ez a módszer.
márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!