Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem kell ezt felhozni és...

Nekem kell ezt felhozni és rákérdezni vagy neki?

Figyelt kérdés

Minden nap szoktam beszélgetni egy barátommal. Ő pár napja kivett egy kis szabit, mert a régi osztálytársaival ment bulizni és emiatt nem ért rám. Erre nekem illik rákérdezni, hogy milyen volt velük vagy ő kell meséljen róla?

Mert válaszolt arra amit még pár napja beszéltünk, de fel se hozta hogy mi volt vele az elmúlt napokban.



márc. 17. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Barátod.

Simán megkérdezheted.

Nekem van olyan csaj barátom, akivel pl a szexről is simán eldumcsizunk.

30F

márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is simán rákérdezhetsz. Ha barátok vagytok, nem csinál belőle gondot, ha kiveri a hisztit, akkor meg nem is igazi barát, nincs veszteni valód.
márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tuti válaszolna, nem ezért kérdezem, hanem azért mert kíváncsi vagyok, hogy normáliséknál ez hogy megy. Mert én kicsit úgy érzem mintha harapófogóval húznám ki belőle az ilyen infókat, hogy mi van a barátaival, családjával, munkájával ... aztán ez kicsit zavar is, hogy magától sose mesél.
márc. 17. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem beszél róla, mert úgy gondolja, hogy ha nem kérdezik, akkor nem akar fölösleges infókkal idegesíteni?

Az én barátaim úgymond elvárják, hogy ha voltak valahol, vagy történt velük velemi izgalmas (első randi valakivel, nyaralás, műtét, új munka), akkor kérdezzek. És volt már, hogy nem kérdeztem, és hetekkel később felbukkant belőlük, hogy de miért nem kérdeztem, nem érdekel, mi volt velük? Maguktól nem mesélnek. Nekem is fura, én magamtól is beszélek, ha történt valami szerintem említésre méltó, nem várom meg, hogy valaki megkérdezze, de van, akinek szüksége van erre.

márc. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!