Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul érzem magam valami...

Rosszul érzem magam valami miatt amit az egyik barátom csinált, de félek felhozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valami olyant tett ez a barátom ami nagyon megbántott. És fel szeretném ezt hozni és megbeszélni vele ezt, de a tapasztalataim szerint a régi barátságaim során sohasem fogadta senki jól ha fel hoztam valamit ami bántott velük szembe és ami miatt rosszul éreztem magam. Az egyik ilyen barátság során amikor fel hoztam valamit több alkalommal, utána én szakítottam meg a kapcsolatot ezzel a baráttal, aztán van egy eset ahol a másik fél szakította meg velem a kapcsolatot. Ezt a bartomat nem akarom elveszíteni, de k*rv@ra bánt engem amit tett és nem tudok normálisan viszonyulni hozzá ez miatt.

2022. jún. 21. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nyeld a békát vagy nyalassad vissza a fagyit;)
2022. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad állandóan megbocsátani, mert ezt sokan kihasználják.
2022. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!