Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a rák tényleg...

Szerintetek a rák tényleg időzített bomba vagy azért van rá példa hogy túlélhető például ?

Figyelt kérdés
márc. 18. 16:54
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
64%

Szoktam hallani a pàromtól sikerekről.


Szakorvos, kb a betegek 5%a túlél.

márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy van rá példa, hogy túlélhető. Honnan veszed, hogy mindenki belehal? Nem értem, te nem beszélsz emberekkel? Nem találkozol senkivel soha?
márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak kérdeztem
márc. 18. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Túlélhető. Azt hiszem, úgy van, hogy öt év után nyilvánítanak valakit gyógyultnak, de így is erősen ajánlott számára éves szűrővizsgálatokra járni, hogy nem újult-e ki.
márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Itt az egészségtudatosság hiánya az egyik alapprobléma. Nem járnak az emberek szűrésekre, akkor indulnak csak el az orvoshoz ha már tényleg fáj és nem múlik. A túlélési esélyeket a minél későbbi felfedezés és késői terápia elkezdése rontja. Ha már akkor diagnosztizálnak, mikor hónapok óta fáj valami és még több hónappal későbbre kapsz időpontot, és ott derül ki a végstádium vagy az áttét, ott már nem tudnak sok mindent csinálni.
márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igazad van, az a baj hogy összetett probléma, közrejátszik az is hogy sok emberben nincs is rá igény, de azért az is ott van hogy egy (szűrő)vizsgálat elvisz egy napot, aki szabival tudná megoldani annak nincs annyi szabadnapja egy évben mint amennyi kéne a különféle szűrésekre.

márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!