Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú emberekre...

Milyen típusú emberekre jellemző, hogy csönddel büntetnek, és mi a céljük vele?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ha valamit nem értessz, vagy szerinte olyan dolgot tettél, ami neki nem jó, akkor nem szól, és nem válaszol semmire. Mi a véleményed erről a módszerről. Volt már benne részed?

#büntetés #hallgatás #cél #Nemválaszolás
márc. 18. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Párom éppen ezt csinálja két napja (férfi).

De nem mondja el, mi a baj, hiába kérdezem, mi történt, vagy én csináltam-e valami rosszat, "semmi" a válasz.

Nőként egy másik nővel érzem ilyenkor magam, komolyan mondom...

márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyik kolléganőm, akibe beleszerettem. 😅 És ugyanúgy, mint ahogy az első írja, nem ám elmondaná, mi a problémája, neeeem...

Szörnyű az ilyen ember.

márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
A fasz0kra. Komolyan, erre jobb szó nincs. Egy 5 éves felnőttemben viselkedik ennél.
márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

En ebben nottem fel. A narcisztikus anyam egyik kedvelt buntetesi eszkoze volt a szeretetmegvonassal egyutt. Celja, hogy az legyen, amit o akar. Erzelmi zsarolas, rettento karos. Hatalmat akar gyakoroli feletted. A szeretetmegvonassal pedig megtanitja neked azt, hogy nem vagy szeretheto.

Amit az 1-es ir, az a rejtett narcik szokasa. A martir tempo.

márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
3: narcisztikusok. Szemelyisegzavar, erzelmileg egy max. 10 eves gyerek szintjen vannak. Nem lehet tobbet varni toluk.
márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Én ilyen vagyok: nincs miről beszélni, nincs mit megbeszélni, ha esetleg gond van, mert valahogyan úgyis lesz.
márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem túl bőbeszédűek, az egyszer tuti... 🤔🤔
márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Elvitte a cica a nyelvüket.. 🤭🤭
márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Velem mondjuk így nem tud senki viselkedni. Ha nem válaszol, akkor eléje állok és emelt hangon addig kérdezem, amíg nem szólal meg. Az ilyen gyilkos csendnél még a veszekedés is jobb (pedig azt is utálom).
márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Én szeretem a csönddel büntetést, mert olyankor legalább bekussol és nem ömlenek a száján kifele a hülyeségei.
márc. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!