Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Mennyire kedvelitek,...

Hölgyek! Mennyire kedvelitek, értékelitek, ha egy férfi régi vágású gentlemanként viselkedik?

Figyelt kérdés

Aki messziről előre köszön, ajtót nyit előtted, maga elé enged, addig nem ül le, amíg egy nő is áll bent a teremben vagy tömegközlekedésben, magától felajánlja hogy viszi a nehéz csomagot, fizet a vendéglőben stb. Ha fiatalabbak (tizen-, huszon- vagy harmincévesek) vagytok, mennyire tetszik az, ha a férfi kezét csókolommal köszön és megmagáz?


Persze nem biztos, hogy mindenkinek egyformán jól áll ez a viselkedés, szerintem inkább személyiségtől függ. De aki "természetesen" ilyen, és nem játssza meg magát, önmagában ez a tulajdonság tetszik nektek, kedves nők?


márc. 19. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
A magázáson és a kézcsókon kívül a többinek nagyon örülnék.
márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%

Először mindig meglepődök, hogy nem halt még ki teljesen a jómodor. A kézcsók az kicsit sok, azt inkább idősebb hölgyeknek tudom elképzelni, a magázás viszont alap kellene legyen két idegen között, nemtől függetlenül.

Az egyik orvosom mindig kezét csókolommal köszönt, pedig csak pár évvel volt idősebb nálam. Kicsit kellemetlen volt elsőre, aztán rájöttem, hogy neki ilyen a stílusa.

márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Szép nőd nem igy lesz, egy kedves lökött pasas leszel kb.
márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"a magázás viszont alap kellene legyen két idegen között, nemtől függetlenül."


Tizen- huszon- de talán még harmincéves korban manapság már nem, vagy szerinted a fiatalok inkább magázódnak egymás között?

márc. 19. 18:50
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Én fiúként biztos nem ajánlanám fel a csomaghordást, azt hinné a csaj hogy lenyúlom. :D

Az hogy addig állsz amíg a hölgyek lenem ülnek, szintén fura látvány lenne.

A többi rendben van, azokat én is megteszem, csak én udvariasságnak nevezem.

márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A kérdésben nem magamra gondoltam, mert én nem vagyok ilyen személyiségű és nem is keresek senkit, csak rákérdeztem erre a jelenségre
márc. 19. 18:51
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ez a negédeskedés, egyenjogúság van. Meg kell találni a középutat az illemben is.
márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Az hogy addig állsz amíg a hölgyek lenem ülnek, szintén fura látvány lenne."


Pedig van ilyen ismerősöm, nem én találtam ki

márc. 19. 18:52
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

A felsoroltak pont annyira "kedvelném", mintha megmosná a vendég lábát, mert hogy az a régi illem.


Hogy 200 vagy 2000 éves az agybaja valakinek, nem érdekel. Csak tartsa távol magát tőlem.

márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva nekem 60 fölött is igen sok, modoroskodó lenne (kivéve, ha legalább 70 éves), nem szimpatikus az ilyen
márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!