Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dél-Amerikában milyen az...

Dél-Amerikában milyen az emberek természete?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is sokkal ridegebbnek tűnt a viselkedésük Észak-Amerikához képest…

#Dél-Amerika #Latin-Amerika #dél amerikai emberek
márc. 20. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal élettel telibbek a delameriakaik. Tapasztalatbol mondom.
márc. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát, Haitit nézve, meg Kuba, Mexikó, Brazilia.....én akkor mennék csak oda, ha van egy fizetett, 500 fős kommandós őrségem.


A legtöbb borzalom, ami történik a világban, dél amerikában van.


Nem linkelek videókat, mert kitiltanak innen.

márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

#2 a tájékozatlanság netovábbja. Haitit ne hasonlítgasd már Mexikóhoz, ahova fehér családok milliói járnak nyaralni🤣Főleg a Yucatán-félsziget semmivel sem veszélyesebb pl. Pestnél. Én voltam ott szőke nőként és egy percig nem féltem.


Viszont amúgy ez Közép-Amerika, Dél-Amerika az pl. Brazília, és a kérdésre válaszolva, szenvedélyesebbek, közvetlenebbek, élettel telibbek ott az emberek, mint északon.

márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyilkos...
márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azokról tudok beszélni, akik ideköltöztek. Volt jópár munkatársam és általánosítani nem lehet. Például voltak a tipikus emberek akik azt képviselik, ahogy elképzeljük a Dél-Amerikaiakat, de volt a szöges ellentéte, akik nagyon zárkózottak voltak, kb azt sem vetted észre, hogy két méterre ül tőled, mert olyan csendes volt.


Ami a nyitottságot illeti, kb mindnél azt vettem észre, hogy inkább nyitottnak tűnik, de egyszerűen csak közvetlen. Ők nem azok a tipikus emberek akik a legprivátabb magánéleti dolgukat rádöntik. Ráadásul, ha te kezdesz el nagyon mélyebb dolgokról beszélni, nem érzik jól magukat. Lehet ez csak amiatt van, hogy a legtöbb magyar ilyen volt az életemben, én is ilyen vagyok és ez inább tipikusan hazai szokás, nem tudom.


Sok magyarnál meg magamnál is észrevettem, hogy szeretünk agyalni, túlgondolni dolgokat, mindennek nagy feneket keríteni, de ők pont ennek az ellentétei voltak. Van egy szűrő, hogy mit fogadnak be és mit nem, ezért talán néha feledékenynek, lustának, butának tűntek, pedig nemes egyszerűséggel csak higgadtak tudtak maradni és megolt rá a módszerük.


Nem láttam, hogy egymásközött lett volna versengés vagy a tudásuk összemérése, tehát nem volt köztük jelen, amit itt észleltem, hogy a magyaroknak már nem elég, hogy olvasol, de mit, ráadásul a nyelvtani hibáid csak azt bizonyítják, hogy nem vagy értékes, stb...


Ami negatív, hogy nagyon temperamentumosak és amikor megsértődnek, bezárkóznak.


Egy óriási pirospont a magyaroknak, hogy a legtöbbjük kifejezi a fájdalmát, sértettségét, meg lehet elük beszélni.

A dél-amerikai munkatársaimnál kétfélét tapasztaltam. Volt aki hetekig nem tudott egy bakit megocsátani és újra és újra felhozta, de megbeszélni nem akarta és volt aki csak nem szólt hozzám. Ez a közös bennük, hogy bezárkóztak, hetekig, így maradtak, majd egyszerre csak visszaállt minden a régi kerévágásba és újra a régi stílusban viselkedtek velem, nekem meg ez kellemetlen, hogy nincs kommunikáció, nem ehhez vagyok szokva.

márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesek.
ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Haiti, Kuba és Mexikó sem Dél-Amerikai ország.
ápr. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!