Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalon, tiniként, volt...

Fiatalon, tiniként, volt elérhetetlen szerelmetek a suliban? Olyan akiért távolról rajongtatok.

Figyelt kérdés

márc. 21. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Csak olyan volt :D
márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
sajnos igen, kibaxott gyáva, és nagyon zavarban voltam előtte
márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Plátói szerelem? Hát persze állandóan! Muszáj volt ábrándozni valakiről esténként 😇😇😇
márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De ezt csak ti csajok tesztek nem?

Mármint az ábrándozást. :)

márc. 21. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy volt! Állandóan. :D

De legalább 2 fiúról biztosan tudom, hogy ők meg rólam ábrándoztak, csak sajnos totál nem voltak az eseteim.

márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogyne. Nagyon jó volt. Volt kiről álmodozni, motivált stb. Semmi valódi szándék nem volt, csak az álmodozás. Mindig volt ilyen gyakorlatilag, átlagosan két évente változott, plusz időszakosan is voltak kiszemeltjeim (pl egy hétre egy tábor erejéig)

Igen, csaj vagyok.


Gimiben 3 srác vallott nekem szerelmet (egyik csak utólag mondta hogy az volt, a másik kettőt meg barátomnak hittem), plusz 1-ről pletykálták hogy bejöhetek neki (nekem is bejött, de nem lett semmi). Általánosban 2 ilyen pletyka volt, de nem tudom mennyire valósak (egyik tetszett, a másik nem).

márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a normális. A személyiségfejlődés velejárója. Ideálképek. Változnak is, mikor melyik típus, mikor melyik ismerős.

Fejlődik az ízlésed, közben az önértékelésed is.

márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőben a nagyon szép, kék szemű, hisszú hajú, mindig kedves, illatos tanítónéni volt. Hetedikben a dögös, kebles, szellemes, akkor végzett töritanárnő. Az első osztálya voltunk. Gimiben az egyik osztálytársam, meg az edzőm. 😁
márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt
márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár rajongásig azért nem jutottam el, ilyen elérhetetlen szerelmem nekem is volt. Jobban belegondolva, szinte csak ilyenem volt :D

Osztálytárs felsőben, egy osztálytárs gimiben, majd két évfolyamtárs szintén gimiben, aztán egyikből sem lett semmi. Bár volt köztük olyan, aki miatt, már felnőtt fejjel, azt mondom, hogy jobb is.

márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!