Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen színű pontosan a szemem?

Milyen színű pontosan a szemem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy pontosan milyen színű a szemem? Neten már nézegettem, próbáltam beazonosítani, de nem tudom eldönteni, hogy tulajdonképpen sima barna, "hazel" vagy borostyán (amber) színű.


[link]


Szerintetek?



márc. 22. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Hazel
Amber (borostyán)
Akármi más
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barna
márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Amint látom, ez egy férfi szem

Világosbarna.

márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
#2 meg sem nyitottam még a képet, de majdnem biztos vagyok benne hogy ez nem férfi szem. Egy férfi nem használ olyan szavakat a szemszínekre hogy "amber" meg "hazel". A barna az barna
márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


Férfi is használhat ilyet, csak ritkán.

De a szóhasználattól függően nekem az férfi szemnek tűnik.

márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barna.
márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3, engedd el ezt a sztereotípiát, tudnék mesélni... Nőként azt se tudom milyen szín a 2. lehetőség, nekem csak az alap színek vannak meg a 12dbos ceruzakészletből, és van olyan férfi ismerősöm, aki állandóan kioktat a színekről, mert az nem piros, hanem fiszemfacom bizbaz izé szín...
márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!