Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mai világban mivel érdemes...

Mai világban mivel érdemes foglalkozni? Milyen munkák vannak? Pontosan mi a feladata az adott személynek? Mennyi a havi kereset stb.. Minden tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés

Leginkább olyan érdekelne amihez nem kell egyetemi végzettség.


Aránylag stresszes mentes,nyugodt és nappal kell dolgozni,legjobb lenne az egy műszakos munkarend.


Ezek vannak:

-Érettségi.

-102 kódú hivatásos B kategóriás jogosítvány.

-Targoncás jogosítvány,vezető üléses és vezető állásos.

-Raktáros okj (Ezt inkább nem csinálnám)

-Vagyonőri vizsga.

23 éves vagyok.



2021. júl. 17. 09:26
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
74%
Ezek mind az alja munkák.... Ha van érzéked akkor menj el valamilyen szerelőnek
2021. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Páv2 vizsgám is van.


Igazából kamionsofőrnek készültem.

Lenne is lehetőségem el helyezkedni később ebben egy aránylag jó cégnél,csak sajnos életem nem lenne mellette, így úgy döntöttem hogy inkább mást szeretnék csinálni ami mellet van idelye is az embernek.

2021. júl. 17. 09:41
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Valami ötlet szerelőn belül?
2021. júl. 17. 09:43
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Menj el targoncásnak. Felvételkor kösd ki, hogy csak délelőttös/délutános műszakot vállalsz. Manapság a farok csóválja a kutyát. Így is kelleni fogsz.
2021. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A mentőszolgalatnál országszerte hiány van. Páv-al simán mehetsz sofőrnek. Igaz, nem csak vezetned kell, hanem táskát vinni, beteget felemelni, persze az ápoló segít. Kocsimosás műszak végén.
2021. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
A mentősofőrködéshez PÁV1 kell. De azt sem lehetetlen megcsinálni, hisz vannak most is. :)
2021. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Life coach, MLM, pszichológus, ilyenek nagyon menők ma.

Viszik a pínzt, de eredménye 0.

2021. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, Páv 1 kell, bocsi 😅

De azt is megcsinálhatja a kérdező.

2021. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Influencer, YouTuber, Insta sztár, Facebook sztár, Tiktok sztár, Onlyfans, Szerencsejátékok
2021. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#4 Nem rossz ötlet,meg nézem erre milyen lehetőségek vannak?


#5 Szívesen csinálnám,csak ott tényleg gyorsnak kell lenni,nem bírom a vér látványát és szerintem sokat stresszelnék azon hogy időben oda érek e? Így ezt sajnos ki is zárnám.


8#Ez igaz,nem nehéz megszerezni szerintem, de sajnos a mentőzés nem nekem való lenne.


7# Nem hiszem hogy ezek mennének.


#8Ezek a sztár dolgok nem vonzanak egyáltalán.


Köszönöm az eddigi válaszokat,nyugodtan jöhetnek még sok - sok ötletek és tapasztalatok. 🙂

2021. júl. 17. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!