Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a srácok kopaszon, hosszú...

Ha a srácok kopaszon, hosszú hajjal, és smink nélkül is jól néznek ki, akkor ez azt jelenti hogy a fiúk szebbek a lányoknál?

Figyelt kérdés
Mert a csajok sminkelnek, és kopaszon vagy nagyon rövid hajjal nem szépek.
márc. 23. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lányok szemében szépek vagyunk. Fiúk szemében meg a lányok szépek.
márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ja, ezért van mostanában ilyen sok leszbi meg biszex hajlamú lány....😂
márc. 23. 07:34
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
A fiúknak nem kell szépnek lenni, teljesen mások az elvárások feléjük
márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

🥹🥹

Azért jól kell kinézzen valamennyire, ne vicceljünk.🤣

márc. 23. 07:38
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Képzeld el a legtöbb nőt kopaszon és smink nélkül. Meglesz a válasz.

márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

#2:

Fiúk között is egyre több a meleg. ¯\_(ツ)_/¯

márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes módon, a kisfiúk általában szebbek, mint a kislányok, de a serdülés során megváltozik a kinézet és a lányok többnyire szebbek lesznek a fiúknál.
márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, nekem nem jönnek be a kopasz srácok egyáltalán. Egyébként ez annyit jelent csak, hogy megszoktad, hogy a legtöbb nő sminkkel jobban néz ki, mint anélkül. Ha mától minden srác sminkelne 13 éves korától mindenhova, kb 1-2 generációnak kellene csak felnőnie, hogy a smink nélküli srácokat is furának, unalmasnak, csúnyának, betegnek gondoljuk.
márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8 azért nem így értettem, pl férfiak között vannak akik kopaszon is egész jól néznek ki. És nem, nem mondtam hogy a lányok csak sminkkel lehetnek szépek (én nem is szeretem annyira ha egy lány szét van sminkelve)
márc. 23. 08:42
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Öhm. Ha egy férfi nem ad magára, igénytelen és nem fog kelleni senkinek. És bocsi már, de pont férfiak között vannak olyan rondák, mintha életlen baltával lenne az arcuk faragva, de leszrják, mert a "nőnek kell jól kinézni".
márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!