Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy veszed észre, hogy rossz...

Hogy veszed észre, hogy rossz emberrel találkozol?

Figyelt kérdés

márc. 23. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés, amit kelt. De vannak megtévesztő esetek.
márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vele való beszélgetés után fáradtabb vagyok, mint előtte. Tehát leszívta az energiáimat, kvázi energiavámpír.. Ez sokféle lehet, rosszindulatú, áskálódó, pletykálkodik állandóan, titkokat fecseg ki, megbízhatatlan, mártír, panaszláda, irigy stb...
márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Magyarok háromnegyede ilyen,mint amit a 2-es leírt. Teljesen egyetértek !
márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem nehéz feladat: a társadalom 70%-a "szent".
márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább úgy, hogy szabályosan (mentálisan) fáradtnak érzem magam egy idő után a társaságában, és utána kell egy kis elvonulás, mire újra fel tudok töltődni.

Ezt pedig, általában, állandó panaszkodással lehet nálam elérni, ami rosszabb esetben hőbörgő, fröcskölődő, bicskanyitogató stílusban történik. De a rosszindulattal, agresszióval, arroganciával, pletykálkodással (főleg ártó szándékúval) is ez a helyzet, illetve a hihetetlenül negatív emberekkel is így vagyok, amikor valaki szinte képtelen pozitív dolgokról beszélni, mindenben csak a rosszat látja meg, amit rosszabb esetben fel is nagyítva tálal.

márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a kölcsönadott pénz nem jön vissza.
márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nézőpont kérdése, kinek ki a rossz. Én pl. kellemetlenül érzem magam a feleslegesen nagyszájú, nagyképű emberek közelében, akiket nem lehet kibillenteni a vak nézetükből és képtelenek másokat elfogadni. Kellemetlen a személyeskedés, nem tudok vele mit kezdeni. Kellemetlen, ha pletykálnak nekem, nem tudok mit kezdeni vele. Kellemetlen a borzasztó csendes ember, aki képtelen kommunikálni.

Ettől még nem biztos, hogy rossz emberek, de én rosszul vagyok tőlük.

márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan, aki sajnos sehogysem veszi észre, akkor sem, ha a családja figyelmezteti. Pedig mennyi bajt meg lehetne előzni, ha hallgatnának az emberek az okos szóra.
ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!