Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz barátnak számítok...

Rossz barátnak számítok amiért csak 2-3 hetente találkozok néhány egyetemi barátommal és nem heti szinten?

Figyelt kérdés
Némelyikük mondogatta h heti szinten szeretné ha összefutnánk de vagy máshova megyek vagy tanulok vagy másokkal is találkozok. Mindig van valami program

2023. márc. 4. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Jogod van a saját idődhöz.
2023. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél éve nem találkoztam a barátokkal, pénzhiány/munkanélküliség: Én Érd ők Szekszárd és környéke
nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem emiatt ment tonkre egy baratsagom,hogy folyton leosztogatott volna havi egyre.Azelott surubben talalkoztunk.Nem azt kertem hogy pont mindig minden heten talalkozzunk.De ez igy olyan hivatalos...kozben meg masokkal tud talalkozni.Ezek szerint egy idoben kellettem rendszeres talalkozokra amikor meg masok visszatertek az eletebe vagy ujakat talalt akkor mar nem kellettem csak egynek a sok kozul.Nagyon fajt es bantott.Még mindig neheztelek ra,ugy erzem kihasznalt es jobb lett volna kihagyni az elmenyt.
márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!