Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, akivel...

Van olyan ember, akivel megszakadt a kapcsolatod, de kedvelted?

Figyelt kérdés
Nekem igen. Sokszor szoktam rá gondolni.. De ő tuti le sem ejt. Mindig ez van.. Nekem valahogy mindig fontosabbak az emberek, mint fordítva...

márc. 23. 12:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én nagyon hamar meg tudok kedvelni embereket, ha van valami személyes kötődés, vagy pozitív emlék. És a szívembe zárom őket. 🙂
márc. 23. 12:55
 2/19 anonim válasza:
100%
Persze! De úgy vagyok vele a nap végén hogyha nem kölcsönös a dolog akkor kit érdekel.
márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkivel volt már ilyen.
márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még ahhoz is nagyon tudok ragaszkodni, kötődni, akit 10 éve láttam utoljára, de jó emlékeim vannak vele kapcsolatban. Röhejes vagyok...
márc. 23. 13:22
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem, csak nem igazán akarsz felnőni.
márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5# Nem tehetek róla, hogy ekkora szívem van.. 🤷‍♂️🙄😳😺
márc. 23. 13:31
 7/19 A kérdező kommentje:
5# Hát nagyon rámférne egy ölelés már... Szeretethiányos vagyok kicsit. 😿😿😿
márc. 23. 13:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Volt sajnos. Volt szerelemben, barátságban. Én is mindig sajnálom, hajlamos vagyok azt hinni, hogy ugyanolyan fontosak vagyunk egymásnak.
márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7# És ha emiatt szentimentális vagyok, akkor vállalom.. Nem is tudom mikor öleltek meg utoljára... 😳
márc. 23. 13:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, de "csak" barátságban.

Legjobb barátom volt, és hiába lehettem számára én is kedvesebb barát, a dolog nem tartott valami sokáig. Mindketten hibáztunk, mindketten tehetünk arról, hogy megszakadt a barátság, de attól tartok, engem ez jobban is bánt, és nekem ő többet is jelentett, mint ez fordítva, a részéről volt.

márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!