Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, akivel...

Van olyan ember, akivel megszakadt a kapcsolatod, de kedvelted?

Figyelt kérdés
Nekem igen. Sokszor szoktam rá gondolni.. De ő tuti le sem ejt. Mindig ez van.. Nekem valahogy mindig fontosabbak az emberek, mint fordítva...

márc. 23. 12:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

5# "Nem, csak nem igazán akarsz felnőni."


Hát hogyha emiatt vagyok gyermekies, hogy végsőkig tudok emberekhez ragaszkodni, akár sok év/évtizedek távlatából is, akkor sosem fogok felnőni.. Legyen az régi haver, kedves ismerős, akárki.. A szeretetnek nem lehet megálljt parancsolni..

márc. 23. 14:14
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor a legrosszabb, amikor 10 éve nem láttad és nagyon hiányzik. Nálam 10 éve tart egy lány iránt, akit azóta nem láttam. Másra nem is tudok gondolni.
márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sajnos viszonylag sok ilyen ember van.
márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:42

Ilyen velem is volt, de ez egy önkínzás. "függőség" Rossz "szokás" és nagyon tudatosan le kell szokni róla, el kell terelni róla a figyelmet, és mással pótolni. Ha nem másik lánnyal, hát hobbikkal, barátokkal, a lényeg, hogy legyenek pozitív ingerek az életedben.


Gondolkozz el azon, hogy ez a szokás milyen szükségletedet elégíti ki, mit szeretnél valójában, és azért tegyél.


Próbálj meg önbizalmat, önbecsülést erősíteni, legyenek céljaid, és tegyél azokért, így pozitívabb lesz a kisugárzásod, és erre a lányra is kevesebbet gondolsz, és nyitni fogsz másra.

márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Va ilyen az életemben. Nagy szerelemnek tűnt az elején, aztán a távolság miatt megszakadt a kapcsolatunk. Azt mondta, ő nem szerelmes belém, úgy tűnt, nem vagyok már fontos annyira neki. Később végül mégis ő keresett. Ő tett érte, hogy maradjunk ismerősök. Hiányzik 20 év elteltével is, de nem tudok rajta eligazodni, csalódni sem szeretnék benne újra, úgyhogy inkább hagyom.
márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak ilyen kapcsolataim vannak. Hiába szeretném nem tudok elég jó lenni a másiknak( lehet nem is akarok), ezért mindig megszakadnak a kapcsolataim. Már megszoktam.
márc. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt 2 ilyen, nyilván eleve nem lett volna kapcsolat, amit megszakadjon, ha nem kedveltem volna őket. Értelmetlenül van megfogalmazva a kérdés.
márc. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%

Saját káromon megtanultam,hogy az emberi kapcsolatok,mármint barátság és párkapcsolat nem létszükséglet.Rengeteg bajt és lelki sokkot megúsztam volna, ha tudok kimért és logikus,józan lenni...

Egyoldalú vonzódás pedig nem ér semmit,a legtöbbünket le sem tojnak,bármennyire is jó volt egy viszony valamikor. Ölelés pedig...sokunknak azt hiszem nagyon régen volt már,volt aki pedig sosem kapott életében igazi,szívből jövő ölelést. Egyáltalán nem csodálkozom,hogy ennyi magányos,szomorú és elzárkózó ember van a világon.


F

márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!