Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 190 cm körüli férfiak...

A 190 cm körüli férfiak mennyire gyakoriak mint melyik országban/városban a sárgák aránya?

Figyelt kérdés
Véletlen se szeretnék ezzel a kérdéssel senkit se megsérteni csak kíváncsi vagyok. Légyszíves szavazzatok hogy sztetek a 190 cm körüli férfiak mennyire gyakoriak mint melyik országban/városban a sárgák aránya?

márc. 23. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Mint Gyöngyösön
Mint Szolnokon
Mint Magyarországon
Mint Budapesten
Mint Bécsben
Mint Münchenben
Mint Párizsban
Mint Nagy Brittaniában
Mint Amerikában
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Milyen bőrszínnel?
márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Csak én nem értem mi a kérdés?
márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Kínai 190es manusok hol vannak? Pekingbe biztos van 1-2 ilyen
márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon az átlagmagasság valahol 180cm körül van, úgyhogy gondolom nem olyan ritka. Én 189 vagyok, sokkal magasabbakat nem szoktam látni, meg sokkal alacsonyabbakat sem (igaz nem is figyelem ezt soha). Hollandiában vagy Svédországban élnek égimeszelők, nem is nagyon találkoztam ott nálam alacsonyabbakkal. Magyarországon azt mondanám hogy 10-ből 3 férfi lehet 190cm körül ha számosítanom kéne. A kérdésnek ilyen formában viszont nem sok értelmét látom, ezért nem is szavazok
márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
2-es, nem csak te... Mindig elcsodálkozok, hogyan végzi el az általános iskolát, aki ennyire nem képes érthetően mondatokat alkotni.
márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi köze ehhez a mongoloid rasszúaknak??
márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
84%
Mármint hogy melyik városban van annyi “sárga” valami, mint ahány 190 cm-s férfi a te fejedben?
márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt hiszem túl sok volt a fogalmazásgátló...
márc. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint melyik? Mi van?
márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!