Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utánozós rokonnal mit kezdjek?

Utánozós rokonnal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

"Nekem is ilyen kell." Mindig ezt hallom, mindegy hogy mit lát rajtam vagy nálunk, neki pontosan olyan kell. Adjuk meg pontosan a címet, hogy hol vettük, mindent magyarázzunk el, melyik polcon stb. Már annyira fárasztó. Ha veszünk egy új porszívót, ágyat, ha ruhát akkor neki biztos olyan kell. Ha van ezermillió a boltban akkor is az a jó amit nalunk lát, ez engem kisség frusztrál, miért kell másokat utánozni ennyire?

Nektek van ilyen ismerősötök?



márc. 25. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod hol vetted, es ennyi. A tobbi rinyalast, nyaggatast figyelmen kivul hagyod, vagy megmondod hogy bocs' de nem emlekszel es egyebkent sem erdekel annyira a tema, oldja meg, nezze meg mi az, fotozza le, aztan vegye meg ahol akarja.
márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, bármennyire is idegesítő. Mondd meg a boltot, aztán oldja meg.


A kolléganőm anyja ilyen, de ő már nagyon idős. Megvettek neki mindent, amire korábban azt mondta, hogy neki kell egy olyan, aztán vagy nem is emlékezett rá, hogy kérte, vagy nyafogott rajta, hogy nem tudja használni, hová tenni. Rájöttek, hogy csak azért mondja, hogy mondjon valamit, beszélgessen. Lehet, hogy nálatok is ez van, csak egy nagyon béna beszélgetőpartner a rokon.

márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én megveszem és használom, nem beszélek róla mindenkinek, huszaderendű dolognak tartom, őneki viszont ez a kedvenc témája. Elmentünk nemrég egy parkba a családdal, ott is az embereket leste, és mindenkit vélemenyezett kin milyen ruha van. Tőlem is kérdezte, hogy látom e a távolban valamilyen nőt, hogy szerintem milyen a felsője?! Őszintén engem nem érdekel, nem vizslatom ennyire az embereket. Legszívesebben meg mondtam volna neki hogy hagyjon békén a hülyeségeivel, de inkább visszafogtam magam az illem kedvéért.
márc. 25. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha idegesít, meg lehet fogalmazni úgy is, hogy illemben maradj. Mondd, hogy téged ez nem érdekel. Ha kell, ötször is. Csak leesik neki. Ha nem, akkor meg próbáld meg elkerülni a vele való találkozást. Azért nehogy már arra menjenek rá az idegeid, mert ő hülye.
márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy ez nem utanzas, nem olyan akar lenni, mint ti. Valamiert nagyon beszukult vilagban el, es nem tud donteni, amikor egy darabot lat valamibol, akkor erzi biztosnak, hogy jo lesz az.
márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!