Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lenne az élet facebook,...

Milyen lenne az élet facebook, messenger, insta és tiktok nélkül?

Figyelt kérdés
Emlékeim nem csalnak ugye a 2010- és évek elején kezdtek felbukkanni ezek a közösségi oldalak, teret nyerve ezáltal az online felületeknek. Eleinte főleg a facebook, aztán szép lassan jöttek a többiek. Ha ezek hirtelen egy csapással megszűnnének és nem lenne helyettük más közösségi platform, akkor az hogyan hatna a hétköznapokban az emberek életére?

márc. 25. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyiket sem használom, és boldog, kiegyensúlyozott életet élek. :)
márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Produktívabbak lennének.
márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Jobb.
márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Több olvasás, beszélgetés egymással.
márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel stresszmentesebb volt az elet, mint most, ezekkel a dolgokkal. Es nem azzal van a baj, hogy vannak, hanem hogy az ember kepes akar fel napokat is ezeken eltolteni, ahelyett hogy egy jo filmet megnezzen, kimenjen a szabadba es mozogjon, setaljon, elmelkedjen es tisztitsa ki a fejet. En legalabb is ezt erzem
márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Még kimaradt: milyen lenne az élet gyk nélkül?
márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, és nyugodtabb volt az életem, mielőtt megjelentek volna ezek az oldalak. 2011-ben én is regisztráltam a Facebook-ra, de hamar rákellett jönnöm, hogy csak egy hatalmas adathalász az egész rendszer. 2013-ban töröltem a profilomat. Rengeteg ember van akik, szó szerint mindent megosztanak magukról minden személyes infót, a nagyközönség számára, utána meg csodálkoznak hogy behatoltak a személyes életükbe, és ellopták az adataikat. Erről szól az egész buli, mindenkiről minél több adatott gyűjteni. A magánszféra már szinte megszűnt létezni. Itt még nem áll meg a dolog, itt vannak az okostelefonok, az okosórák, az okostévék, és még hosszan lehetne írni. Tömeges adatgyűjtés, és még sokan fizenek is érte. Ehhez képest a Kínaipontrendszer, semmi. Akinek egyáltalán nincsen semmilyen közöségi profilja, de talán még e-mail címe sincsen, azoknak van a legnyugodtabb élete.

Nem fognak ezek az oldalak eltűnni, egyszerűen csak hátat kell ezeknek fordítani. Több személyes kapcsolatot létrehozni, és próbáljunk meg minél kevesebb időt tölteni az internet világában.

márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Egyiket sem használom. Rendesen ufonak néznek, akik elkérik a profilom mondjuk itt és azt mondom, hogy nincs és senki miatt nem regisztrálnék. :D
márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Nekem borzasztó, ugyanis szükséges a munkámhoz. Rengeteg lehetőség van ezeken az applikációkon.

Ilyen kérdést inkább az ír ki, aki nem sok hasznosra használja.

Tudom, mi van a mélyén nálatok, de már nem írom.

Ilyen kérdések kiírása nélkül is mi lenne veletek...

márc. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

A messenger csak üzenésre valo.

Nekem csak az van a tobbi nincs.

Paromnak se. Nincsenek olyan veszekedéseink hogy kiket ki miert lájkol. Ki miert jelolgeti be.

márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!