Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lelki fájdalmaid...

Milyen lelki fájdalmaid voltak életed során?

Figyelt kérdés
amibe majd belepusztultál?életkori sorrendben mondom,nő vagyok.( pl. 6 éves koromban szétmentek a szüleim,és dédimamám meghalt egyik se viselt meg). fél év után újra összejöttek a szüleim. amikor 14 voltam apukám meghalt,kisebb házba költöztünk,új vàros,új suli,elvesztettem a szerelmem és a barátaim is,anyám pasijához költöztünk,aki bántott,voltak öngyilkossági kísérleteim. 22 éves koromban mamám meghalt,anyámmal már nem volt kapcsolatom ezért szintén belepusztultam.mellé kijött valami 1 milliós adósságom. 24 évesen 4 éves kapcsolatból szakítás. új szerelem,vele elvesztettünk egy lakást amit imádtunk. 27 éves koromban.( albérletet eladták) évekig tartott feldolgozni,közben haltak meg rokonok,az már nem viselt meg a sok dolog után... érdekes csak az új szerelem és új ház vetett véget az ex és ház fájdalmaiból. most 33 évesek vagyunk 3 gyerekkel,jól vagyunk :) írjatok.
márc. 27. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy szakítás.

Nagyon szerelmes voltam, erre a csaj kitalálta hogy legyen nyitott a kapcsolatunk.

Pedig azt hittem szeret.

Sajnos 10 éve nem hevertem ki...

márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Sok rossz történt velem ami lelkileg megtört, de nem listáznám inkább ide ezeket. De van benne rossz gyerekkor, kihasználás, erőszakoskodástól kezdve minden.
márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy szakítás 22 éves koromban, és a férjem halála 6 évvel ezelőtt. És persze az összes többi haláleset is megrázott, sok szerettemet elvesztettem, de mind közül a férjem halála volt a legrosszabb.
márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Gyerekként, már 4 éves koromtól, apám bántalmazott a legapróbb hibákért is. Például stopperrel nézte hogy 30 másodperc alatt fel tudok-e öltözni, vagy meg tudok-e teríteni, és ha nem sikerült akkor megvert és/vagy nem kaptam enni. Persze hogy nem ment soha, nagyon kicsi voltam. Aztán később (kb 10 éves koromtól) nővérem a faszijával együtt naponta megvert, terrorizált, a faszi molesztált is. Senki nem hitt nekem, vagy ha igen nem zavarta őket a dolog. Rendőröket is ideértem, hiszen tőlük is próbáltam segítséget kérni. Igazából ez az elutasítás fájt a legjobban, nem is a bántalmazás. Ezek miatt alkoholista lettem már 13 évesen és 2x megpróbáltam megölni magam. Az egyik után 1 hetet kórházban feküdtem, aztán 1 hetet pszichiátrián. Ez a legjobb 2 hetem volt.


Csak akkor lett vége az egésznek (15-6 éves koromban) mikor már nem egy háztartásban kellett élnem velük.


Most vagyok 19, az életem jó irányba halad de PTSD-m van és senkiben nem tudok megbízni, nem tudok kötődni senkihez... Éveket töltöttem már terápia alatt, de szerintem sosem jövök rendbe már.

márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Apukám halála, júniusban lesz 4 éve. Nem tudtunk haza jönni a covid miatt akkor, hogy elbúcsúzzunk tőle.
márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Édrsapám halála. Egyik szerelmem halála (beteg volt, a halála vetett véget a kapcsolatunknak,). Szintén egy szakítás (ő szakitott). Illetve még gyerekkoromban édesanyám sokat vert és kiabált velem, minden mérgét rajtam töltötte ki.
márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 12. szülinapomon halt meg a mamám, amit nehéz volt feldolgozni. Főleg, mert tényleg ő volt az egyedüli, akin érződött, hogy sokat jelentek neki (kölcsönös volt a részemről is), aki mindig ott volt nekem érzelmileg is. Aki szinte felnevelt.

Az utolsó heteit, szegény, a kórházban töltötte, azok voltak róla az utolsó emlékeim. Reagált, szóval hallott minket, amikor hozzá beszéltünk, de szavakkal már nem tudott többé válaszolni.

márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!